Προς το περιεχόμενο

Wiring μπερδεway


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σύντροφε, απο πίσω ειναι σφιχτά τα πράματα... αλλά, υπάρχει διπλή πρόσβαση απο μπροστά, ειδικά αν της κατεβάσεις  το pickguard

Come to the dark side, we have cookies!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Off topic λίγο, επειδή δεν είναι ακριβώς αυτό που ζητάς, αλλά για πολλές αλλαγές (άλλων) ήχων μπορείς να κοιτάξεις και την πανεύκολη λύση των triple shot του Seymour και αν τα συνδυάσεις με δύο p-rails κάνεις παπάδες.

 

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρα πολύ καλό και το σχεδιάκι των PRails (o πλέον αγαπημένος μου μαγνήτης) στο site του Seymour Duncun. Splitαρει, τους πάει παράλληλα, τους πάει σειρά κλπ.

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους είχα στα υπ όψιν εδω και καιρό, δυστυχώς δεν ακούω κάποια ιδιαίτερη προσωπικότητα στον ήχο τους. Το switching system όμως ειδικά και με τα PU rings "Triple Shot Frame" δίνει πάρα πολλές επιλογές... ενδιαφέρον λειτουργικά αλλά δεν ξέρω κατά πόσο ΚΑΙ ηχητικά..  ???

Come to the dark side, we have cookies!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους PRails τους έχω σε δυο κιθάρες μου (TELE & STRAT σε HSH). Είναι εξαιρετικοί μαγνήτες και δίνουν πολλές μα πάρα πολλές επιλογές. Εν πάσει περιπτώσει το σχεδιάκι της συνδεσμολογίας των μπορείς να χρησιμοποιήσεις σε όποιους μαγνήτες επιλέξεις εσύ.

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου