Προς το περιεχόμενο

The Chains-Tzoni T.


Johnny.T

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα παλιό κομμάτι που δούλευα με ένα σχήμα παλιά.

Το έκανα και θα ήθελα την γνώμη σας

Συναισθηματικο κομμάτι ,θα ήθελα να το αφιερώσω σε όλους τους ανήσυχους απροσαρμοστους ,αυτούς που δεν την αντέχουν γενικά τη φάση και όπως είναι γενικά .

Ευχαριστώ

 

https://app.box.com/s/zg71uvqqehvoncia0i6k

 

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καπου,καπως το θυμαμαι το κομματι αλλα μπορει να λεω και ανοησιες,να το μπερδευω

με καποιο αλλο.

 

Πολυ δυνατο και τα φωνητικα σουπερ,κουφετο για το κομματι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6:21 διάρκεια..... :o Τι έγινε George, progροκάρουμε;  ::)  Έβγαλες τα εσώψυχά σου ρε φίλε, ανατρίχιασα!  Πολύ ωραίο τραγούδι με φωνή που τα σπάει! Για παραγωγή δεν λέω τίποτα, γιατί το άκουσα απ'το λάπτοπ, αλλά μάλλον δεν..... :-\ αλλά who cares αφού το άσμα είναι και γαμώ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιώργο, από τη Βέροια είπες ότι είσαι ή από τη Νεβάδα;

 

:)

 

( υγ θα μπορούσες να ποστάρεις και τους στίχους; )

 

Καπου,καπως το θυμαμαι το κομματι..

 

η μπασογραμμή κάτι μου θυμίζει και μένα (από το 1:50 και μετά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καπου,καπως το θυμαμαι το κομματι αλλα μπορει να λεω και ανοησιες,να το μπερδευω

με καποιο αλλο.

 

Πολυ δυνατο και τα φωνητικα σουπερ,κουφετο για το κομματι!

θενκς Γιωργο,το ειχα ανεβασει απο προβα σε καποια φαση οταν το πρωτοδουλευα ισως απο κει κατι σου φερνει στο μυαλο.

6:21 διάρκεια..... :o Τι έγινε George, progροκάρουμε;  ::)  Έβγαλες τα εσώψυχά σου ρε φίλε, ανατρίχιασα!  Πολύ ωραίο τραγούδι με φωνή που τα σπάει! Για παραγωγή δεν λέω τίποτα, γιατί το άκουσα απ'το λάπτοπ, αλλά μάλλον δεν..... :-\ αλλά who cares αφού το άσμα είναι και γαμώ......

Θενκς γειτονα.Η παραγωγη περα απο τυμπανα ,που ισως ειναι τα καλυτερα που εχω ανεβασει μαμει οπως και ολες οι παραγωγες τελευταιως αχχαχαχαχαχ αλλα αν το ακους απο λαπτοπ αδερφε μην περιμενεις να ακουσεις και μουσικη.Εχω λαπτοπ και ξερω πως ακουγεται .Ακου το απο τα μονιτορ που εχω εγω και αν δεν σηκωθεις να γουσταρεις τοτε το πεταω στον κουβα σαχχαχαχαχαχαχαχαχαχααχ.Στα τυμπανα θελει λιγο eq ισως ,αλλα νταξει δεν δουλευω και στο Abbey road.χεχεχεχε

Γιώργο, από τη Βέροια είπες ότι είσαι ή από τη Νεβάδα;

 

:)

 

( υγ θα μπορούσες να ποστάρεις και τους στίχους; )

 

η μπασογραμμή κάτι μου θυμίζει και μένα (από το 1:50 και μετά)

Θενκς Τζονι.Μετα απο τοσα αμερικανα νεοκαντρι που εχω γραψει τελευταια,εχω ενα που μαλον θα ανεβασω συντομα,ειπα να το γυρισω ξανα στη φαζιλα και στο ακρατο ρον εν ρολλ.Μου ελειψε.

  Το μπασακι θυμιζει δεν θυμιζει ειναι γαμω της ραχοκοκαλιες για το κομματι γιαυτο και δεν αλαζει μεχρι το τελος.

  Γενικα παντα ακουω την συμβουλη του μοναχικου καουμποι Λουκιανου Κηλαιδονη.ολο κατι να θυμιζει αλλα να μην ξερουμε τι.Ενα τραγουδι για ναναι τραγουδι.αχχααχαχαχαχαχαχχα

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξανανεβαζω σε μια πιο μαζεμενη εκτελεση οπως το ειχα σκεφτει ,λιγο καλυτερη μεταβαση απο αργο στο γρηγορο και με ενα fade στο τελος .

https://app.box.com/s/o4mn50ilgyfp0bd20cmsh1767kfnbxu6

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Πολύ δυνατό, μου άρεσε πολύ. Έντονο, φορτισμένο, και το κιθαριστικό μέρος

σε στρατηγικό σημείο και πολύ ωραίο. Τα φωνητικά τρομερά. Όμως, μου φάνηκε

λίγο μεγάλο, σαν να ξεχειλώνει λίγο προς το τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου