Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; IV


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το επόμενο για τον αγαπημένο φίλο μου Samy Paraga - που είδα ότι είναι μαζί μας  ;)

 

ΥΓ: Πως πάνε τα κέφια μας σήμερα εκεί ψηλά στο βουνό;

 

Κόπωσις,πεζοπορία εψές-σκότωσα κι ένα ΝΟΙΖΑ-του έκανα και ολονυκτία, ντάνιασα 3 τόνους ξσύλα σήμερις, κάτι σκουπίσματα σφουγγαρίσματα, απτά κι ένα οκτώ.

  https://www.youtube.com/watch?v=w90oOoO1YnY&index=434&list=FLWV0yepHwHCbu54j74D2PhA

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Κόπωσις,πεζοπορία εψές-σκότωσα κι ένα ΝΟΙΖΑ-του έκανα και ολονυκτία, ντάνιασα 3 τόνους ξσύλα σήμερις, κάτι σκουπίσματα σφουγγαρίσματα, απτά κι ένα οκτώ.

 

Ελπίζω όχι κάνα γνωστό. Επίσης εις την ολονυκτία εύχομαι να έγιναν οι σχετικές σπονδές στις χθόνιες θεότητες. Εξαιρετικά νέα σε μια ημέρα εμβριθή αισιοδοξίας.

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Συντροφάκια, σήμερα ήταν μια μέρα που άρχισε πολύ νωρίς και τελείωσε αργά. Ήταν κουραστική- αναμφίβολα. Αλλά κυρίως ήταν μια ημέρα διδακτική. Ένα ας πούμε,  φροντιστήριο, που θα κοστίσει ακριβά. Αλλά αυτό είναι το ενδιαφέρον με τη γνώση... την πληρώνεις.

 

Αλλά εμείς είμαστε large. Αρεσκόμαστε στους λογαριασμούς, ασχέτως του κόστους.   Οπότε, χαλαρώστε, ξαπλώστε αναπαυτικά και ετοιμαστείτε.

 

Εξάλλου, Έλληνες είμαστε, ως εκ τούτου είμεθα out of mind  ;D

 

 

ΥΓ: Μην πιστέψετε όποιον σας πει ότι η ανακεφαλαιοποίηση των τραπεζών γίνεται με... αξιοπρέπεια- λέει π$@ες. Θέλει ευρώ η ριμάδα.

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

καλά έχω ξεφύει σήμερις (μάλλον δικαίως λόγω ημέρας)...

ας σιάξω λοιπόν...

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου