Προς το περιεχόμενο

drum accessories


stathopa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά, μήπως ξερεται μαγαζί στην Αθήνα ή εστω e-shop από Ελλάδα που να πουλάει διάφορα πραγματάκια γύρω απο drums? δηλαδή πχ βρήκα μπλουζάκια, κούπες, καπέλα κλπ με λογότυπα drums από e-bay αλλά δεν έχει πάρει το μάτι μου κάτι στην Αθήνα τουλάχιστον... Επειδή δεν θέλω να δώσω 15 ευρώ στα μεταφορικά για να πάρω πχ μια μπλούζα με ντραμς που μου άρεσε... πχ κοιτάξτε εδώ τι έχει...http://store.drumbum.com/all-drums-clothes-drummer.htm  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγαζι συγκεκριμενα δεν ξερω γιατι δεν ειμαι και απο αθηνα.

 

αν θελεις μπλουζα ομως μπορεισ να πας σε ενα απο τα χιλιαδες μαγαζια που κανουν σταμπες στη μπλουζα και να διαλεξεις ωσ σχεδιο οτιδηποτε εχει σχεση με drums

 

για κουπα νομιζω οτι αρκετα φωτογραφεια φτιαχνουν κουπεσ με την φοτο τησ επιλογης σου

 

ελπιζω να βοηθησα λιγο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να παρεις μπλουζα iron maiden απο Μοναστηρακι  ;D

 

Απο οσο γνωριζω δεν υπαρχει στην Ελλαδα.Απο εξωτερικό απλα παρε κατι άλλο (κανα ταμπουρακι) και εαν προσθέσεις και τα πραγματάκια πανε στο ίδιο κόστος μεταφορικών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου