Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; IV


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

"...What i've got they used to call the blues.. Nothing is really wrong, feeling like i don't belong.. walking around some kind of lonely clown..."

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Eπειδή βαριέμαι να ψάχνω για το θρεντ με τον Lord και μιας και απαντάω στον Wf και αφού και ο Σάμυ τρελαίνεται για Hammond  ;D απαντάω εδώ.Έβγαλαν δίσκους οι νεοpurple Wf ε?Για φαντάσου....  :P ;D Aυτό με τις μπανάνες κάτι μου λέει αλλά τα μετά δεν μπορώ να τα παρακολουθήσω μαμώτη... ::)

Και για να μην μακρυγορώ....Lord ζούμε για να σε ακούμε κι όποιος δε χόρεψε και δε συγκινήθηκε στο συγκεκριμένο live να ψάξει το νευρικό του σύστημα  ;D ;D ;D

(παράκλησις:όποιος ξέρει πώς λέγεται ο αθλητικός συντάκτης που παρουσιάζει δελτίο ειδήσεων και μοιάζει του Lord ας μου πει όνομα και κανάλι.Τον ψάχνω απεγνωσμένα  ;D)

 

 

 

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης εις την ολονυκτία εύχομαι να έγιναν οι σχετικές σπονδές στις χθόνιες θεότητες.

 

Απ το πρωί είχαν ξεκινήσει οι σπονδές λαίμαι

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(παράκλησις:όποιος ξέρει πώς λέγεται ο αθλητικός συντάκτης που παρουσιάζει δελτίο ειδήσεων και μοιάζει του Lord ας μου πει όνομα και κανάλι.Τον ψάχνω απεγνωσμένα  ;D)

 

Νομιζω λες τον Αλκη Πασαλιδη της Ερτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβγαλαν δίσκους οι νεοpurple Wf ε?Για φαντάσου....  :P ;D Aυτό με τις μπανάνες κάτι μου λέει αλλά τα μετά δεν μπορώ να τα παρακολουθήσω μαμώτη... ::)

Ψαξε και ακου τα, 3 αλμπουμ ειναι, Bananas, Rapture Of The Deep και Now What ?!

Μη βαριεσαι. Χανεις κομματαρες σαν το παρακατω και οχι μονο. image.gif

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου