Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; IV


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ακριβώς επειδή το πράμα είναι σφιχτό, απλά ήθελα να πω, πως ψες κάποιος φεύγοντας σε λογότερες από 5  μέρες για Βαρελίνο, με αφήνει το 20% των κερδώνε από ένα αμπέλι, έναν ελαιώνα και ένα αποστακτήριο για να το δουλεύω, δικαίωμα λέγεται αυτό.

  Ε δεν θα τα αφήσω να πάνε χαμένα, τουλάχιστον ένα πιάτο φαί θα το έχω. Η θέση σου Παρτέρυ στους Παράγκας είναι πάντα ανοιχτή, εγώ σε αγαπώ, είτε θυμώνεις, είτε ξεφουσκώνεις. Ούτε νίκησα, ούτε έχασα, εξάλλου δεν ψήφισα. Αγωνιώ όπως όλοι μας.  

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

εγώ σε αγαπώ, είτε θυμώνεις, είτε ξεφουσκώνεις. Ούτε νίκησα, ούτε έχασα, εξάλλου δεν ψήφισα. Αγωνιώ όπως όλοι μας.  

 

 

Και εγώ σε αγαπώ και αυτό είναι αμοιβαίο. Όμως αγαπώ την αλήθεια... Και αγαπώ την νοημοσύνη και την λογική. Και γουστάρω να αντιλαμβάνομαι αυτό που είναι κάτω από την μύτη μου...

 

Και ποτέ δεν θα αυτοτυφλωθώ στο όνομα κανενός «ισμού». Βλέπω, και όσο βλέπω θα φωνάζω... και όποιος ακούσει θα ακούσει... και όποιος καταλάβει θα καταλάβει...

 

«Αν χρειαστεί θα έχουμε παράλληλη ρευστότητα και IOU τύπου Καλιφόρνιας σε ηλεκτρονική μορφή. Θα έπρεπε να το είχαμε κάνει πριν μία εβδομάδα» είπε στην εφημερίδα»- Το είπε σήμερα, ο κατά φαντασία ΥΠΟΙΚ, πριν λίγο.

 

Και ειπώθηκαν και άλλα φανταστικά σήμερα από τα καταπληκτικά κυβερνητικά πουλέν. Το λοιπόν, νοιώθω υπέροχα, στο μέσο όρο ευφυίας,  και συνεχίζω να καταλαβαίνω. Α, και δεν νοιώθω λίγο με τους νικητές- που είπε μια κυρία του forum. Σήμερα έχουμε μόνο ηττημένους.

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου