Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; IV


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Το μέλλον είναι τώρα λαίμαι... και δεν θα το γουστάρουμε καθόλου.

Τέρρυ μου, γλυκέ μου Τέρρυ, πόσο σε καταλαβαίνω! :)

Και είμαι σίγουρος ότι σίγουρα δεν το γουστάρουμε (αν και για μένα δεν υπάρχει καν σαν έννοια πια).

 

Αλλά η ρημάδα η ιστορία ποτέ δεν μας ρώτησε για το τι θα γράψει.

 

 

 

 

 

 

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

ΥΓ: Συλλαλητήρια και μπράβο...

 

 

Σύντροφε συναγωνιστή, ΠΟΤΕ δεν πανηγύρισα στη ζωή μου, ΠΟΤΕ δεν ήμουν οπαδός-με ρώτησες κάποτε αν ο τουρέ είναι παίχτης του ΟΣΦΠ ;D ;D ;D

Σε ξαναλέω λοιπόν και με όλο το ΄σεβας της φιλίας μας, πως πρέπει να χαλαρώσεις, καθότι πλέον είμαι αδμίν και θα σε διαγράψω κανάγια δι απρέπειαν προς τους ανωτέρους σου λαίμαι  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

Αλλά η ρημάδα η ιστορία ποτέ δεν μας ρώτησε για το τι θα γράψει

 

Καλέ μου φίλε, επέτρεψε μου να πιστεύω ότι σήμερα ο «σοφός λαός» κάτι έγραψε στις ιστορικές σελίδες  ;)

 

 

ΥΓ: Sammy, καλέ μου φίλε, χαλαρός είμαι. Σχολιαστής κοινωνικών φαινομένων είμαι, παρατηρητής υπερήφανων λιβελούλων και (φωτιά θα πέσει να με κάψει, αλλά το άκουσα σήμερα) εν αναμονή θαυμάτων- καθώς μόνο αυτά προσδοκούμε- σύμφωνα με αγαπημένο ψηφοφόρο των... λιβελούλων. Έχουμε πλάκα λαίμαι. Όχι πολύ, αλλά αρκετή  ;)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλέ μου φίλε, επέτρεψε μου να πιστεύω ότι σήμερα ο «σοφός λαός» κάτι έγραψε στις ιστορικές σελίδες  ;)

Χαμπάρι δεν πήρε όμως. :)

 

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου