Προς το περιεχόμενο

Les Paul στο Λονδίνο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα αγοράζατε από αυτές τις δύο κωλόφατσες Les Paul?  ::)

 

(Πάντως μία Porsche και μία Ferrari που είχαν συνήθως παρκαρισμένες έξω από τα καταστήματα τους ήταν πολύ ωραίοι "κράχτες"...  8))

 

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2107289/Posh-music-shop-owners-hob-nobbed-celebrity-clients-convicted-1million-stolen-guitar-plot.html

 

Εξάλλου, αυτοί οι δύο σε συνδυασμό με τα άλλα τα "αστέρια" τον Phil Harris και τον Phil Winfield της "Maverick Music" ευθύνονται για την αφαίρεση parts της θρυλικής 59άρας του Peter Green πριν την αγοράσει -ευτυχώς- ο Kirk Hammett. (Τον Winfield, βέβαια, θα τον ευγνωμονώ για μία ζωή γιατί σε ένα guitar show μου έδωσε -έτσι απλά- να κρατήσω και να πάιξω για λίγα λεπτά με την 59άρα του Peter Green και μετέπειτα του Gary Moore...)

 

 

 

Για να μην τα πολυλογούμε, η Denmark Street κάλλιστα θα μπορούσε να μετονομαστεί σε Cosa Nostra Street, Camorra Street ή Ndrangheta Street, εξαρτάται όποιο σας αρέσει πιο πολύ. ;D

 

@OP: Από την Αγγλία δεν σε συμφέρει να αγοράσεις όχι Les Paul, αλλά ούτε Marlboro...  ;D

 

 

 

 

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον Winfield, βέβαια, θα τον ευγνωμονώ για μία ζωή γιατί σε ένα guitar show μου έδωσε -έτσι απλά- να κρατήσω και να πάιξω για λίγα λεπτά με την 59άρα του Peter Green και μετέπειτα του Gary Moore...

 

ΚΑΤΣΕ ΦΙΛΟΣ ΜΗ ΧΕΡΕΣΕ ΑΦΤΗ ΑΝ ΕΙΝΕ Η ΙΔΙΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΤΟΝ ΕΝΑ ΜΑΓΝΗΤΗ ΛΑΘΟΣ ΕΤΣΙ ΑΚΟΥΓΕΤΕ

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΤΣΕ ΦΙΛΟΣ ΜΗ ΧΕΡΕΣΕ ΑΦΤΗ ΑΝ ΕΙΝΕ Η ΙΔΙΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΤΟΝ ΕΝΑ ΜΑΓΝΗΤΗ ΛΑΘΟΣ ΕΤΣΙ ΑΚΟΥΓΕΤΕ

 

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΦΙΛΩΣ ΕΙΣΕ ΓΝΟΣΤΙΣ. ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΖΑΡΕΠΣΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ "ΦΕΡ ΙΝΑΦ, ΝΤΙΝΤΑΚΤ Ε ΝΤΟΛΑΡ ΔΕΝ..." ΔΕΝ ΙΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΙ ΣΥΓΟΥΡΩΣ ΤΙ ΕΝΟΟΥΣΑΙ...  ;D

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου