Προς το περιεχόμενο

Blueswire στο Rodeo....


fenderiarhs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

με αποκορύφωμα το "hurt" του Johnny Cash
... μικρή διευκρίνιση' date=' το Hurt είναι των Nine Inch Nails και το έχει διασκευάσει ο Cash... τολμώ να πω ότι η διασκευή είναι μία κλάσης ανώτερη από το original...[/quote']

 

Έχεις δίκιο...λάθος διατύπωση...την μέρα που το παιξαν οι BW έμαθα και γω ότι δεν είναι του Cash...και μου ειπαν ότι το original είναι πολύ άθλιο...θα το κατεβάσω να το ακούσω από περιέργια...

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είναι του Cash...και μου ειπαν ότι το original είναι πολύ άθλιο...

 

:? :? :?

 

εντάξει, όχι και άθλιο...

μπορεί η διασκευή του κας να σκοτώνει, και να ειναι απο αυτά τα τραγούδια που τα ακούς ενω τρώς φασολάκια και πλαντάζεις στο κλάμα, αλλά και ο τρέντ κατι ένιωθε όταν το έγραφε :)

 

κι έχω την εντύπωση οτι έχει ξανασυζητηθεί αυτό το θέμα εδώ!!

 

 

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ol: :lol: :lol: :lol: Υ.Γ........ασχετο οσον αφορα τα rodeo......εισοδος 15¤ και μετα να σου χρεωνουν και το ουισκι 6¤ δεν ειναι λιγο too much????(δεν ηταν τυχαιο οτι το 90% του κοσμου επινε μπυρες????? :D :D :D :D )στους Socrates τουλαχιστον επινες ενα ποτε με την εισοδο........

 

Eγω σοκρατες πηγα να παρω ποτο και μου ζητησανε και λεφτα :evil: :?:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είναι του Cash...και μου ειπαν ότι το original είναι πολύ άθλιο...

 

:? :? :?

 

εντάξει' date=' όχι και άθλιο...

μπορεί η διασκευή του κας να σκοτώνει, και να ειναι απο αυτά τα τραγούδια που τα ακούς ενω τρώς φασολάκια και πλαντάζεις στο κλάμα, αλλά και ο τρέντ κατι ένιωθε όταν το έγραφε :)

 

κι έχω την εντύπωση οτι έχει ξανασυζητηθεί αυτό το θέμα εδώ!!

 

 

 

:)[/quote']

 

Το κατέβασα και το άκουσα το original...οκ σίγουρα άθλιο δεν είναι, υπερβολικός ο χαρακτηρισμός του φίλου μου...

 

αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα το είχα προσέξει σαν κομμάτι, αν δεν είχα ακούσει τη διασκευή του cash...

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου