Προς το περιεχόμενο

Ακόμα και οι Θεοί!!!


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για να σου φρεσκάρω τη μνήμη

κανω copy paste ένα απο τα ειρωνικά μηνύματα σου για κατι που ανέβασα

 

I want my 1'30'' back please...

Ένας πιο κατάλληλος τίτλος θα ήταν "Κωλοβαρώντας με μια θερεμίνη..."

http://www.noiz.gr/index.php?topic=207480.0

 

 

το βλεπω και λεω τι του έκανα με το ζόρι τον έβαλα να το δει,τι κακο του εκανα και του αφαιρεσα 1'30 απο τον χρονο του, απλα έφτιαξα ενα κιτ και το ανέβασα παρουσιάζοντας το με τον τροπο μου .

Οπως βλέπεις ουτε απάντησα ουτε έβγαλα τα πιο πικρόχολα σχόλια στη φόρα .

Αν θελεις να ξερεις σου εγραψα αυτη την απαντηση για να δω πως θα αντιδράσεις  .

 Και οπως βλεπω ζωγράφισες απο το κακό σου  ;D

Αυτα Καλο μηνα παω στην τρυπα μου να μελετήσω γιατι σε δυο ωρες δουλευω και το απόγευμα εχω μάθημα κοντραμπάσου για να γινω η μουσικάρα (που παντα ηθελα να γινώ)

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Επειδή το kithara είναι προσωρινά κλειστό, το χεις αυτό που λες σε ταμπλατούρα;

 

Πάλι ρε πόστη μο ??? Νισάφι πια.

 

Που διάτανο θα βρώ εγώ τώρα ταμπλατούρες Τόλη Τσιμογιάννη το "Και κάνεις και ζημιές"?

Έχω να πάω σε παιδικό πάρτυ το απόγευμα και πρέπει να το παίξω οπωσδήποτε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να πουμε οτι στη ρυθμικη ειναι ο Doyle Bramhall II, του οποιου ο Clapton εχει διασκευασει τραγουδια και εχει παιξει και με Roger Waters. Επισης αν και αριστεροχειρας εμαθε να παιζει σε κιθαρα δεξιοχειρα και ακομα και σημερα παιζει με τις χορδες αναποδα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει κε Ray .

Εχεις κανενα  αλλο επιθετο να προσθεσεις?  Μηπως θελεις να πιασεις και τιποτα απο οικογενεια παιδια κλπ ?

ειδη με εβγαλες αγραμματο ,κομπλεξικο ,ανθρωπακο ,φαντασιοπληκτο ,γυναικουλα και επισεις οτι κωλοβαραω απο τις παλιοτερες σου εντυπωσεις .

Και ναι φυσικα στο φιλαγα γιατι ειμουν ιδιαιτερα  περιεργος να δω πως εσυ θα αντιμετωπισεις μια προσβολη .

πραγματικα  δε με αφορα  καθολου τι  "αντιλαμβανεσαι"  ακουγοντας κορυφαια ταιρατα μουσικης .

  Ελπιζω  να εμεινε Κατι Ουσιαστικο  απο αυτο το Πανηγυρι .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ωραίος τίτλος νήματος για έναν πόλεμο "Karma against Karma"

 

Αν τα παίρνουμε όλα τοις μετρητοίς δεν θα μας προλαβαίνουν οι φαρμακοβιομηχανίες, ρε σεις

 

Enjoy

 

One to go...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να σου φρεσκάρω τη μνήμη

κανω copy paste ένα απο τα ειρωνικά μηνύματα σου για κατι που ανέβασα

 

I want my 1'30'' back please...

Ένας πιο κατάλληλος τίτλος θα ήταν "Κωλοβαρώντας με μια θερεμίνη..."

http://www.noiz.gr/index.php?topic=207480.0

 

Τα λέω όπως τα βλέπω δυστυχώς (ή ευτυχώς όπως θα διαβάσεις παρακάτω) για σένα.

 

Αυτό με τη θερεμίνη ήταν ένα άχρηστο βίντεο και έχασα το χρόνο μου βλέποντάς το. Δεν ήταν ειρωνικό το σχόλιο. Αληθινό ήταν. Το είδα και το είπα. Και επίσης όπως διαπιστώνεις το σχόλιο ήταν αποκλειστικά για το βίντεο, όχι καραγκιοζιλίκια για το πόσο άχρηστος είσαι ως μουσικός.

 

Αλλά επειδή όπως είπα - και επιμένω - είσαι κομπλεξάρας, επίτρεψε μου να σου υπενθυμίσω και κάποιες άλλες στιγμές. Εδώ τι έγινε; Γιατι λέω καλά λόγια;

 

Από εδώ: http://www.noiz.gr/index.php?topic=177773.msg457338#msg457338

Ενδιαφέρον αλλά μέχρι ένα σημείο... :D

Πάντως πολύ ωραία παιξίματα. Respect.

Edit: Τον ντράμερ σας τον θέλω κολασμένα. Μόνο τέτοια παίζει; (Εσύ δεν ήσουν που είχες έναν επίσης καταπλητκικό πιανίστα κάποτε; Τι έγινε αυτός;)

 

Δεύτερο Edit:

"Πολύ βατά τα θέματα για το επίπεδο των εξεταζομένων"... ;)

 

Από εδώ: http://www.noiz.gr/index.php?topic=177571.msg454356#msg454356

Πραγματικά πολύ καλή δουλειά. Ακόμα και κάποιος που δεν παίζει τζαζ μπορεί να πάρει κάποια πράγματα από εδώ. Μπράβο Theod.

 

Άντε μουσικαρά, καλή μελέτη.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν έκανες ποστς χωρίς καν να σου απαντήσω κάτι ενδιάμεσα (βλ. παραπάνω στη σελίδα), δεν κουραζόσουν.

 

Τώρα που σου απέδειξα ότι δεν είχα κάτι μαζί σου και ότι αντιδρώ όπως θεωρώ ότι πρέπει να αντιδράσω ανάλογα με την κάθε περίπτωση, απλώς λέγοντας αυτό που εγώ θεωρώ αλήθεια, και δεν υπάρχει λόγος να υιοθετείς αυτή την κομπλεξίλα, κουράστηκες.

 

Έτσι είναι. Όταν πρέπει να είναι ψιλοκομμένο το τουμπεκί, είναι κουραστικό.

 

Άντε καλή ξεκούραση...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κουραστηκα γιατι δεν  υπαρχει περιπτωση να καταλαβεις κατι απο αυτα που προσπαθω να σου πω. 

Εγώ από την άλλη, στους επικούς μου καυγάδες μέσα στο Noiz, επέλεγα να τους λύνω με μία κατ ιδίαν κουβέντα εκτός Noiz και, ει δυνατόν, πρόσωπο με πρόσωπο.

 

Τις περισσότερες φορές διαπίστωνα ότι και εγώ (ναι, συμβαίνει καμιά φορά) είχα κάνει λάθος και μπορούσα τον τσακίσω στο ξύλο πιο εύκολα από όσο νόμιζα....

 

Ξέρω ότι είσαστε κάτι χιλιάδες χιλιόμετρα μακριά αλλά η όλη διαφωνία είναι μάλλον παιδική και είμαι σίγουρος ότι, εσείς ειδικά, μπορείτε να το λύσετε.

Αν όχι, σκοτούρα μου.

Αρκετά προβλήματα έχω με την πάρτη μου.....  8) ;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου