Προς το περιεχόμενο

Γιατί δεν πάω σε συναυλίες, live, gigs.


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ερωτηση:

αν ενα καινουργιο συγκροτημα αποφασισει να μην κανει ζωντανες εμφανισεις, αλλα να εχει μονο "δισκογραφικη" δραστηριοτητα, ποια θεωρειτε οτι θα ειναι η πορεια του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 132
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οι nightfall δεν κάνουν πια λαηβ από προσωπική "άποψη" του Ευθύμη Καραδήμα αν θυμάμαι καλά από συνέντευξη. Απειροελάχιστα έστω

 

Είναι σχετικά σπουδαίο συγκρότημα για τη Χώρα, οπότε επιβιώνει κάπως εμπορικά το brand name.

 

Για ένα νέο συγκρότημα, δεν ξέρω, αμφιβάλλω αλλά δεν αποκλείεται κιόλας. Μετράει το είδος μουσικής πιστεύω... 

 

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Η εισαγωγή στα ντραμς του Κράτα το σόου μαϊμού, η παράδοσή μου στις ορέξεις του ανθρώπινου ποταμιού που ξεχύθηκε με αυτό και ο ηλεκτρισμός που βίωσα εκείνο το βράδυ στην πρώτη μου συναυλία, είναι η καλύτερη απάντηση γιατί πάω σε live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου