Προς το περιεχόμενο

Old News


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Bαλτος εισαι νυκτιατικα ;;;Νικο ειναι απο τις λιγες φορες που απαντω και λεω τι γνωμη μου για μουσικη original αλλων συμφορουμιτων!!

Δεν φτανει που μου αρεσε το κομματι αλλα εκατσα και ακουσα με ενδιαφερον καμποσα απο το soundcloud (ατελειωτα ειναι ρε συ :)μιλαμε για 2-3 LP ΧΩΡΙΣ ΠΛΑΚΑ!! ;)

Mου αρεσε παρα πoλυ το Berlin 5Am ,colder each day ,Water ,Fire (εξαιρετο !!!!!!!!!!!)

για να αναφερω μερικα.

Τα Hammond & WURLI που γραφεις ειναι πολυ ωραια  και παιγμενα με μεστοτητα (χωρις μπαλαφαριες )

Αυριο μεθαυριο θα τα ''ξεσκονισω'' κανονικα !!Αμα ειχες και 2-3 μουσικους να σε βοηθησουν ,με την παραγωγη που ξερεις να κανεις θα βγαινανε κελεπουρια!!Μπραβο απο καρδιας!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω και τους 2 σοφους γεροντες για τα καλα τους λογια  :)

 

Είναι η 1η φορά που το θέμα της κιθάρας μ' άρεσε πιο πολύ απ' των keyboards.

 

Ειναι η White Falcon....με δινει εμπνευση  :)

 

Αμα ειχες και 2-3 μουσικους να σε βοηθησουν

 

καλα θα ηταν σιγουρα πολυ καλυτερα τα παιξιματα ,ειδικα στα ντραμς και στο μπασο που ειμαι ελαφρως καλαμπορτζης  ;D

 

Τα Hammond & WURLI που γραφεις ειναι πολυ ωραια  και παιγμενα με μεστοτητα (χωρις μπαλαφαριες )

 

γενικα επειδη δεν ειμαι και πολυ αρτιος τεχνικα στα οργανα που παιζω προσεχω να ειμαι...οικονομικος στο παιξιμο  ;D στο οργανο που ΕΙΜΑΙ σχετικα αρτιος τεχνικα δηλ.στα πληκτρα προσεχω ΔΥΟ φορες περισσοτερο γιατι ο πειρασμος της...μπαλαφαριας ειναι μεγαλυτερος  ;)   

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Νικος:100% σωστος στο θεμα ''μπαλαφαριας'' το εχω ζησει στο παρελθον ουκ ολιγες φορες (περιλαμβανομενου και εμου φυσικα ) .Τωρα θα κατσω να ακουσω μερικα να μου φτιαξουν την διαθεση!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου