Προς το περιεχόμενο

Demoστράρω το Korg Monotron


Παστίτσιός

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...αφού περνάει που περνάει η ώρα...γράψε μια βασική μελωδία και άρχισε μετά το tweaking ...μας πέθανες στις ''κόρνες'' λες και ήμουν στην Κηφισίας μποτιλιαρισμένος ... :P

 

Βάλε και κανένα delay να ''γίνουμε''...

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...αφού περνάει που περνάει η ώρα...γράψε μια βασική μελωδία και άρχισε μετά το tweaking ...μας πέθανες στις ''κόρνες'' λες και ήμουν στην Κηφισίας μποτιλιαρισμένος ... :P

 

 

 

και εγω axtarma μου το έβαλα να το δω και στο πρώτο λεπτό το εκλεισα γιατι δεν παλευόταν. Σορρυ.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...αφού περνάει που περνάει η ώρα...γράψε μια βασική μελωδία και άρχισε μετά το tweaking ...μας πέθανες στις ''κόρνες'' λες και ήμουν στην Κηφισίας μποτιλιαρισμένος ... :P

 

Βάλε και κανένα delay να ''γίνουμε''...

 

Το θέμα του βίντεο είναι να γίνει κατανοητή η διαφορά του ήχου με το φίλτρο του Μονοτρον και δίχως αυτό και για αυτό η εμμονή στην "κόρνα". Αν έπαιζα συνέχεια κάποια μελωδία δεν θα φαινόταν η διαφορά εύκολα και θα έχανε το νόημα του κάπως. Παρόλα αυτά κάποιες μελωδίες τυχαίες παίζουν.

 

και εγω axtarma μου το έβαλα να το δω και στο πρώτο λεπτό το εκλεισα γιατι δεν παλευόταν. Σορρυ.

 

Οι (ότι νά'ναι) μελωδίες ξεκινούν μετά το 2ο λεπτό.  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα του βίντεο είναι να γίνει κατανοητή η διαφορά του ήχου με το φίλτρο του Μονοτρον και δίχως αυτό και για αυτό η εμμονή στην "κόρνα". Αν έπαιζα συνέχεια κάποια μελωδία δεν θα φαινόταν η διαφορά εύκολα και θα έχανε το νόημα του κάπως. Παρόλα αυτά κάποιες μελωδίες τυχαίες παίζουν.

 

Οι (ότι νά'ναι) μελωδίες ξεκινούν μετά το 2ο λεπτό.  8)

 

γι αυτους που ασχολουνται πιστευω γινονται κατανοητές οι μεταβολές μεσω τον φιλτρων και σε καποιο θεμα που επαναλαμβάνεται και πιο ευχαριστα απο την............... κόρνα.

 

Τεσπά. Επειδή.......... εισαι εσύ (λολ), θα του δωσω αλλη μια ευκαιρια στο ακουσμα.

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεσπά. Επειδή.......... εισαι εσύ (λολ), θα του δωσω αλλη μια ευκαιρια στο ακουσμα.

 

  :o :o Thank you kind sir  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω axtarma μου το έβαλα να το δω και στο πρώτο λεπτό το εκλεισα γιατι δεν παλευόταν....Επειδή εισαι εσύ (λολ), θα του δωσω αλλη μια ευκαιρια στο ακουσμα.

Eγω αντεξα περιπου 2 λεπτα. Κι αυτο επειδη εισαι εσυ :P οποτε δεν εχει δευτερη ευκαιρια. ;D

Aσε που εχει και "ντιμπέι" στην tv...popcorn.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου