Προς το περιεχόμενο

"Κουλαίνεστε" καμμιά φορά ???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας τυχαίνει καμμιά φορά να προσπαθήσετε να παίξετε και να βρίσκετε τον εαυτό σας απαράδεκτο ? :( Μια στο τόσο το αντιμετωπίζω και με βρίσκω ανυπόφορο σε σημείο να παρατάω το πάιξιμο πριν καν ζεσταθώ...είναι προφανές ότι οι φίλοι του φόρουμ που είναι επαγγελματίες θα απαντήσουν σίγουρα "όχι,ποτέ"...οπότε ας υποθέσουμε ότι απευθύνομαι μόνο σε όσους δεν ζούν αποκλειστικά απο τη μουσική.Περιμένω με περιέργεια όσους/ες έχουν την υπομονή να απαντήσουν. :roll:

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

η μουσική πάει με την διάθεση σου μου έχει τύχη να έχω πολλά νεύρα και να μη μπορώ να κρατήσω την πένα

να μη βολεύομαι με τίποτα να μου φεύγει κτλ

 

άλλες φορές πάω να παίξω κανένα κομμάτι που το έχω παίξει 80000 φορές και να μη πηγαίνουν τα δάχτυλα με τίποτα μέχρι και σε δικό μου κομμάτι

 

:lol: αυτό είναι true μουσική

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην τρελαίνεσαι αρχηγε... όλα μπορούν να συμβούν. Εμένα μου συμβαίνουν και άλλα ανωμαλα. Μερικές φορές

με το που ακούσω μια μελωδία, βγαίνει αμέσως πάνω στην κιθάρα, ενώ κάποιες άλλες μπορεί να φάω και ώρες.

Με μια φράση όλα αυτά είναι: Έλλειψη σωστής-επαρκούς εξάσκησης :) :) :)

 

Και φυσικά ισχύει και αυτό που λέει ο jmone, αν η διάθεση σου είναι... πάτος... ε θα παίζεις και μαμακιες :) :)

Τσάμπα καίει η....κονσόλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Καλά..να δεις απο' δω τι γίνεται κάποιες στιγμές που πάω να παίξω από συνήθεια χωρίς να έχω πολύ όρεξη.

Πενιά και μπεκάτσα! :lol: :lol: :lol: :lol:

Χτυπάς πένα και πέφτει κουρούνα!!!!

 

Προσωπικά όταν αντιληφθώ εκ-των υστέρων ότι η στιγμή δεν είναι κατάλληλη, προτιμώ να σταματήσω παρά να το π@π@ρίσω.

 

Πάντως με λίγη μουσική, κατα προτίμηση κανένα καλό live..έρχεται η όρεξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για σας εγώ όποτε πιάνω την κιθάρα πετάω κάτι sweepια,tappiδια,bendίδια και legato satrianiκά περάσματα και τελειώνω το ζέσταμα με ένα "πολυβόλο" αλλά Michael Angelo :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

 

 

 

 

 

 

Στον υπνο μου...

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για σας εγώ όποτε πιάνω την κιθάρα πετάω κάτι sweepια' date='tappiδια,bendίδια και legato satrianiκά περάσματα και τελειώνω το ζέσταμα με ένα "πολυβόλο" αλλά Michael Angelo :lol: :lol: :lol: :lol:

[/quote']

έλα ρε.....

 

και δεν σου έχει τύχει καμιά φορά να μη σου βγει κάτι;; μπράβο......

 

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου