Προς το περιεχόμενο

e-mu 1212m


nathanlyk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκέφτομαι να πάρω την E-MU 1212m κάρτα ήχου!! Ποια η γνώμη σας?? Αξίζει? Έχω καταλάβει ότι είναι αρκετά καλή για τα λεφτά της (150 €).

www.myspace.com/nathanlyk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την έχω και εγώ τη συγκεκριμένη. Αν με ρωτούσες πριν μια βδομάδα θα σου έλεγα με 1000. Κάτι έπαθε το ρημάδι όμως και η αριστερή έξοδος έχει γύρω στα 20 dB χαμηλότερο σήμα. Έκανα τα πάντα (επανεγκατάσταση drivers, reset τις δρομολογήσεις, αλλαγή καλωδίων, αλλαγή σε άλλο pci slot) και τίποτα. Δεν έχω και εγγύηση. Έστειλα mail στην emu και περιμένω απάντηση.

εμμμ.... Αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η γνώμη μου?? Πήγαινέ τη πίσω από κει που την πήρες! Και να μην έχεις εγγύηση, δεν είναι λογικό να είναι προβληματική και να μην στην αλλάξουν! Εκτός αν της έκανες κάτι, εσύ!

 

Μάλλον αυτή θα πάρω!!

www.myspace.com/nathanlyk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι έπαθε το ρημάδι όμως και η αριστερή έξοδος έχει γύρω στα 20 dB χαμηλότερο σήμα

 

τσέκαρες το www.productionforums.com ?

 

στείλε pm στον Ichi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω ρε παιδία……εγώ την έχω εδώ και δυο χρόνια και πάντα την δουλεύω στο φουλ και δεν μου έχει παρουσιάσει τίποτα απολύτως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου