Προς το περιεχόμενο

Chillout κομματι, πως το λενε??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εiναι chillout κομματι που εχω ακουσει σε διαφορα beach bar. Την μελωδια την παιζει καποιο synth flute.

 

 

Οποιος ξερει θα εχει κανει μεγαλη χαρη!

 

 

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τελευταια φορα ξανανοίγω αυτό το θεμα. Εχω φαει ωρες ψάχνοντας σε compilation με chillout, ambient, beach bar, lounge κτλ χωρις καμια τυχη.

Κανενας χριστιανος?

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπας κ ειναι αυτο γιατι ετσι οπως το παιζεις σε 750 beach bar που πήγα δε μου θυμίζει τπτ....

 

https://www.youtube.com/watch?v=FfRAiTtOVEY

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, αυτό το ξερουν και οι πετρες. Αυτό που ψαχνω είναι instrumental και η μελωδια είναι σχεδόν ιδια όπως την ηχογραφησα.

 

Η μ*****α είναι πως το ηχογραφησα μια φορα σε καφετερια που το ακουσα. Τους ρωτησα αν ηξεραν ποιο είναι αλλα ειχαν CD χωρις ονόματα και δεν ηξεραν. Μετα μου εκλεψαν το κινητο πριν προλάβω να το βρω με shazam. Η τυχη μου μεσα.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ξεψαχνισα ολο φιλε μου. Δυστυχως δεν είναι εδώ. Δεν είναι rastafari. Θα συνεχισω να ψαχνω στα electronica lounge. Μολις το βρω θα το ποσταρω για ολους, ταξιδιαρικο κομματι.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν εχει μελωδικο οργανο το ψαχνω και αυτό.

Κατι 1994 βρηκα, δεν είναι τοσο παλιο.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου