Προς το περιεχόμενο

LONGBOARD STRATOCASTER HSS


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν έχω αποφασίσει ακόμα εάν μου αρέσει ή όχι. Πέρα απ'τους μαγνήτες..... :P λίγο η απουσία pickguard, λίγο η απουσία τρέμολο, λίγο τα πέντε (5) :o είδη ξύλου του σώματος (Ash, Walnut, Maple, Rosewood, Mahogany), λίγο το λαδάκι αντί για λούστρο στο σώμα........μάλλον μου αρέσει.... ::) :-X  http://tinyurl.com/obollfl                               

header-8.jpg     

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Not bad, αλλα σε αυτό το σχεδιο αυτή που σκοτωνει είναι η Mockingbird.

 

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από κιθάρες είμαι κομπλέ για την ώρα.....  αλλά προς τι η υποβόσκουσα ειρωνεία......;  ???

Που την ειδες την "υποβόσκουσα ειρωνεία"? Ειναι απιστευτο τελικα ποσο μπορει να επηρεαστει καποιος απο ενα gif clip. ;D

Αν την αγορασεις παντως, πες τους να στην βαψουν μαυρη, γιατι η κιθαρα δεν βλεπεται.

tea_RED.gifTea_Blue.gifTea_green.gif

 

(i love my Tea clips....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχεδιάζεις να παιξεις με τα δοντια πολυ?  ;D

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου