Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; V


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο κάτωθι οβίνδεο, βλέπουμε μια απ τις ομορφότερες αρκούδες και στη παρακάτωθι φωτό μια yoplait σκάφη με yoplait τοστιέρα λαίμαι

Samy_loony_duck.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Η ειδική επίλεκτη ομάδα Stoneίστας της Ελληνικής αστενομίας, σε έφοδο που έκανε σε γιάφκα τρομοκρατόνε στη Χαλκίδα σκότωσε 27 Χαμουνδ, συλλαμβάνοντας και τους ιδιοκτήτες τους.

Στην έρευνα που ακολούθησε στην οικεία του αρχιτρομοκράτη , βρέθηκε και καταστράφηκε πλήρης η δισκογραφία των DP  και του Πατατανατσίου.

Σύμφωνα με εντολή του Εισαγγελέα και για την προστασία του κενωνικού συνόλου, δημοσιεύουμε το κάτωθι οβίνδεο, με τους κατσαπλιάδες στη γιάφκα, ολίγα λεφτά, πριν την επέμβαση των Stoneίστας.

  Ο αρχηγός τους είναι ο τύπος με το μπλου καρώ πεκαμισάκι, γνωστός εις την τοπική κενωνία της Χαλκίδας, αφού ανά εξ ώρας αλλάζει τα νερά.

 

Ακολουθεί ευχάριστον μουσικόν διάλειμμα

Στα Σάλωνα σφάζουν αρνιά και εις την Χαλκίς  Χαμουνδ λαίμαι

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο αρχηγός τους είναι ο τύπος με το μπλου καρώ πεκαμισάκι, γνωστός εις την τοπική κενωνία της Χαλκίδας, αφού ανά εξ ώρας αλλάζει τα νερά.

Ποσο λιγο με ξερεις ρε Samy. Εγω ειμαι αυτος? 877441.png

 

1ον: δεν φοραω ποτε καρο πουκαμισα, και δη μπλε. Για να ειμαι ακριβης, φοραω μονο μαυρα πουκαμισα (και γενικα μονο μαυρα ρουχα).

2ον: δεν φοραω ποτε κοντομανικα πουκαμισα. Τελευταια φορα πρεπει να ηταν στο στρατο, το 1991.

3ον: δεν φοραω ποτε ασπρες καλτσες. :-X Μονο μαυρες.

4ον: δεν φοραω ποτε βερμουδες, εκτος κι αν ειμαι σπιτι.

5ον: δεν φοραω γυαλια. glasses9.gif

6ον: δεν εχω το SK2, εχω το XK1. proud.gif

 

Κατα τα αλλα, ωραιο βιντεο γεματο Hammond keyboards. Αυτο πρεπει να ειναι το 3ο ή το 4ο σοβαρο βιντεο που εχεις ποσταρει τα τελευταια 5 χρονια. Ευγε, καλα το πας.;D ;D H ασχετη βεβαια που ανεβασε το βιντεο εχει γραψει στον τιτλο "Hammon". Πως λεμε Rolan, Yamah, Waldor, Novatio κλπ? Καπως ετσι... :P

Ωραιος ο Παπασιδερης btw με τα αρνια και τα κριαρια του...image.giftomato.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μουναδικέ μου ακροατή, ο Τανάσης ξάφνου έγινε Κυριάκος.

Μπορεί να φαίνεται μικρό το βλήμα, αλλά μόχθησα πουλί σήμερις, έγιναν αλλαγές που δεν θα καταλάβεις.

 Σε συγχωρώ λαίμαι και συνεχίζω, λίαν συντόμως θα υπάρξει το Κυριάκος2, με κανονικό μπάζο και το Κυριάκος 3 με τη βοήθεια του προαγωγού.

 Το Κυριάκος 2 θα το ακούσεις , το Κυριάκος 3 όχι , θα το δεις να φιγουράρει στου Σουλήνα σαν ΚΥΡΙΑΚΟΣ  με το οβίνδεον κλιπ που του αρμόζει.

 Φχαρστώ λαίμαι

https://soundcloud.com/samy-paraga/kyriakos-1

 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου