Προς το περιεχόμενο

Τζον... τζον... τζον...



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για την ιστορία, τα παραπάνω

 

Τα πιασες τα λεφτα σου τωρα φιλΩς.... ;D

 

Εχω κλεισει τραπεζι στο ιρανικο ρεστοραντ στη Φριντριχστρασε στο Βαρελινο για αυριο,ειναι κοντα στη πρεσβεια της Β.Κορεας & μακρια απο τη πρεσβεια των ΗΠΑ & δεν εχει ανικανους Ελληνες εκει κοντα....σε περιμενω να φαμε πιλαφι με πορτοκαλι & ροδι & ΚΕΜΠΑΠΙΑ φινα...σε ΙΔΙΩΤΙΚΟ booth    ;D

 

Μετα το φαϊ σαν ελευθεροι ΠΟΛΙΤΕΣ θα παμε και μια βολτιτσα στον Σπρε μια και το φθινοπωρο ειναι ιδιαιτερα ηπιο εφετος,αν θες καμνομεν και βαρκαδα.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εχω κλεισει τραπεζι στο ιρανικο ρεστοραντ στη Φριντριχστρασε στο Βαρελινο για αυριο,ειναι κοντα στη πρεσβεια της Β.Κορεας & μακρια απο τη πρεσβεια των ΗΠΑ & δεν εχει ανικανους Ελληνες εκει κοντα....σε περιμενω να φαμε πιλαφι με πορτοκαλι & ροδι & ΚΕΜΠΑΠΙΑ φινα...σε ΙΔΙΩΤΙΚΟ booth    ;D

 

Μετα το φαϊ σαν ελευθεροι ΠΟΛΙΤΕΣ θα παμε και μια βολτιτσα στον Σπρε μια και το φθινοπωρο ειναι ιδιαιτερα ηπιο εφετος,αν θες καμνομεν και βαρκαδα.

 

Ναι, αλλά μήπως χαρακτηρισθούμε ως "ΙΔΙΩΤΑΙ" και κερδίσουμε τη χλεύη του πλήθους;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oχι ρε συ μη φοβασαι το πληθος αγαπαει τους ιδωτες στο Βαρελινο ,προκειται για 100% αστικο περιβαλλον σε διαβεβαιωνω.....για να πετυχεις μαντρι ,σταβλο και ΖΩΑ  πρεπει να οδηγησεις τουλαχιστον 2 ωρες σε οτομπαν με ελαχιστη ταχυτητα τα 180 χιλιομετρα ανα ωρα ... ;D  

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Ο καθένας μας ξεκινάει με διαφορετικές βάσεις, οικογένειας-παιδείας κλπ επιχείρησα κάποια στιγμή να μιλήσω στην ΕΣΠΡΈΣΟ, είδα πως δεν έβγαζα άκρη και τα παράτησα,σήμερα απέφυγα οποιαδήποτε συμμετοχή.

 

Αλήθεια; Δηλαδή επειδή εσύ δεν έβγαλες άκρη με την espresso κάτι δεν πάει καλά με τα άτομα που γράφουν εκεί και πρέπει να αλλάξει για να μπορείς εσύ να βγάλεις άκρη. Φίλε μου αν δεν συμφωνείς με κάποιους έχεις δυο και μόνο δυο επιλογές είτε σου αρέσει είτε όχι, ή συζητάς και προσπαθείς να αποδείξεις το ορθό της σκέψης σου ή δεν συμμετέχεις στην συζήτηση. Το δεν συμφωνώ, δεν συμμετέχω και πρέπει να αλλάξει η συζήτηση για να συμμετέχω δεν είναι επιλογή και μου κάνει εντύπωση πως εσύ και μερικοί άλλοι το θεωρείτε λογικό. Το να λες πως δεν μ' αρέσεις πως κάποιοι συζητάνε είναι προσβλητικό και θα έπρεπε να το καταλαβαίνεις αυτό.

 

  Παρακαλώ σας όμως φτάνει με τη Β. Κορέα, το Ιραν, τις Η.Π.Α το Βαρελίνο, την ανικανότητα του Έλληνα, παντού και πάντα κλπες αηδείες που εκφράζουν κάποιοι συνέχεια.

 

Εντάξει samy, αφού εσύ βαρέθηκες και δεν σου αρέσει και τα θεωρείς αηδίες θα σταματήσουμε. Τίποτε άλλο μήπως τώρα που γυρίζει; Κανένα μασάζ στα πόδια, να σου καθαρίσουμε το αυτοκίνητο μήπως; ::)

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου αν δεν συμφωνείς με κάποιους έχεις δυο και μόνο δυο επιλογές είτε σου αρέσει είτε όχι, ή συζητάς και προσπαθείς να αποδείξεις το ορθό της σκέψης σου ή δεν συμμετέχεις στην συζήτηση.

 

Κανεις λαθος φιλΩς υπαρχει και ΤΡΙΤΗ επιλογη: τους ΤΟΥΦΕΚΑΣ.  (Trust me αυτο κανουν και στη Β.Κορεα και στο Ιραν  ;) )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια; Δηλαδή επειδή εσύ δεν έβγαλες άκρη με την espresso κάτι δεν πάει καλά με τα άτομα που γράφουν εκεί και πρέπει να αλλάξει για να μπορείς εσύ να βγάλεις άκρη. Φίλε μου αν δεν συμφωνείς με κάποιους έχεις δυο και μόνο δυο επιλογές είτε σου αρέσει είτε όχι, ή συζητάς και προσπαθείς να αποδείξεις το ορθό της σκέψης σου ή δεν συμμετέχεις στην συζήτηση. Το δεν συμφωνώ, δεν συμμετέχω και πρέπει να αλλάξει η συζήτηση για να συμμετέχω δεν είναι επιλογή και μου κάνει εντύπωση πως εσύ και μερικοί άλλοι το θεωρείτε λογικό. Το να λες πως δεν μ' αρέσεις πως κάποιοι συζητάνε είναι προσβλητικό και θα έπρεπε να το καταλαβαίνεις αυτό.

 

Εντάξει samy, αφού εσύ βαρέθηκες και δεν σου αρέσει και τα θεωρείς αηδίες θα σταματήσουμε. Τίποτε άλλο μήπως τώρα που γυρίζει; Κανένα μασάζ στα πόδια, να σου καθαρίσουμε το αυτοκίνητο μήπως; ::)

 

Καλά όχι ότι εσύ είσαι καλύτερος του Β. Κορεάτη, αλλά διάβασε τι έγραψα. Δεν σας απαγόρεψα να μιλάτε. Απλά είπα πως καλύτερα θα ήταν να περιορίσετε τον ίστρο σας εντός της εσπρέσο λαίμαι

 

ΣΦ μην ανησυχείς, σύντομα θα σου συμβεί αυτό που εύχεσαι για μένα  ;D ;D ;D

 

Το μνμ αφτο θα αφτοκαστραφεί, όπως και ο τροφοδότης λογαριαζμος του λαίμαι

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η λέξη ιδιώτης και η λέξη idiot δεν έχουν καμία σχέση. Η "ιδιωτικότητα" στην αγγλική γλώσσα έχει εντελώς διαφορετική ρίζα. Αυτό που γράφεις είναι αντίστοιχο του να συνέκρινα εγώ τη λέξη "πολίτης" με γνωστή μάρκα ρολογιών.

 

Για την ιστορία, τα παραπάνω.

 

Να τη ψάξεις λίγο παραπάνω την ιστορία φίλοους

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΦ μην ανησυχείς, σύντομα θα σου συμβεί αυτό που εύχεσαι για μένα

 

Δεν ευχομαι τιποτα για εσενα (in fact μου εισαι ΔΡΑΜΑΤΙΚΑ αδιαφορος),αναφερομουν απλα σε μια ΔΙΚΗ σου ΑΠΕΙΛΗ προς εμενα λιγες μερες πριν... ;)

 

Ηρεμησε λοιπον πιες ΑΚΟΜΑ ενα τσιπουρο και μην ασχολεισαι τοσο πολυ μαζι μου....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά όχι ότι εσύ είσαι καλύτερος του Β. Κορεάτη, αλλά διάβασε τι έγραψα. Δεν σας απαγόρεψα να μιλάτε. Απλά είπα πως καλύτερα θα ήταν να περιορίσετε τον ίστρο σας εντός της εσπρέσο λαίμαι

 

Αυτό που δεν θες να καταλάβεις samy είναι πως αυτό που ονομάζεις εσύ ίστρο είναι θέμα αισθητικής και άποψης (και μερικές φορές επί θεμάτων σοβαρών) και δεν μπορώ να βρώ ούτε έναν λόγο γιατί η δικιά σου αισθητική και άποψη είναι σωστότερη ή καλύτερη. Θες να το αποδείξεις; Ιδού η Ρόδος. Άρα δεν θα περιορίσουμε τίποτα. Αν δεν σου αρέσει είναι δικό σου πρόβλημα και κανενός άλλου.

Σημ: Αυτό έλειπε να απογορεύεις.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ευχομαι τιποτα για εσενα (in fact μου εισαι ΔΡΑΜΑΤΙΚΑ αδιαφορος),αναφερομουν απλα σε μια ΔΙΚΗ σου ΑΠΕΙΛΗ προς εμενα λιγες μερες πριν... ;)

 

Ηρεμησε λοιπον πιες ΑΚΟΜΑ ενα τσιπουρο και μην ασχολεισαι τοσο πολυ μαζι μου....

 

Πριν πιω το τσίπουρό μου, πες που αισθάνθηκες το τουφέκι μου συγκεκριμένα

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου