Προς το περιεχόμενο

Ένα ακόμα κομμάτι μου "Το club των 27"


blazas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα να σας παρουσίασω το νέο video που ετοίμασα στο youtube για το τραγούδι μου "Το club των 27" Ενα τραγούδι που μιλάει για την συνάντηση της Amy Winehouse με τα παλαία μέλη του club. Ελπίζω να σας αρέσει και θα ήθελα την γνώμη σας και την κρίτικη σας.

 

 

Ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα καλά πρώτα, το άσθμα είναι μια όμορφη βαλάντα, επίσης η φωνή σου είναι καλή.

  Στα άσχημα, ο στίχος έτσι όπως τον έγραψες σε πετάει εκτός της μελωδίας του τραγουδιού και είναι κρίμα γιατί η φωνή σου δεν φταίει να αδικείται.

Επίσης ο στίχος για τα γούστα μου είναι παιδιάστικος. Θα με πεις στα παιδιά των λουλουδιώνε αναφέρεσαι τι περίμενα?

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου θύμισες τις Ομπρέλες του Χερβούργου όπου ο διάλογος ήταν μελοποιημένος. Αυτό δεν είναι απαραίτητα καλό ούτε κακό. Σίγουρα δεν είναι τραγούδι όμως.

 

Επίσης φαλτσάρεις πολύ και το γεγονός ότι έχεις φέρει τη φωνή μπροστά-μπροστά χειροτερεύει τα πράγματα.

 

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου