Προς το περιεχόμενο

Logic pro x και osx El capitan Compatibility


gkar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα.

Ξέρει κανείς αν το logic pro x τρέχει απροβλημάτιστα χωρίς θέματα συμβατότητας με τα el capitan?

Απ'ότι διαβάζω, πρόβλημα υπάρχει κυρίως με software της NI.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβγαλε ανακοίνωση η εταιρεία:

 

https://www.native-instruments.com/en/support/knowledge-base/show/4431/os-x-10.11-el-capitan-compatibility-news/

 

*Το Logic Pro X σ' εμένα τρέχει άψογα. Δεν άκουσα κάποιον γνωστό μου να έχει πρόβλημα

-=Music is my Aeroplane=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σαι καλά.

Μιας και χρησιμοποιείς el capitan, έχεις δει διαφορά με το metal api?Έχουν εξαλειφθεί τα lag όπως λέγανε?

 

Φίλε μου γενικότερα τρέχουν καλά....απλά καλό είναι να περιμένεις το επόμενο update που θα κάνουν μέχρι τα χριστούγεννα ώστε να λυθούν αρκετά bugs...

 

*Αν δεν έχεις αλλάξει ήδη σε el capitan καθυστέρησε το λίγο ακόμα.

-=Music is my Aeroplane=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοίξω άλλο θέμα,

Εγώ έχω μια M-audio fast track usb ξέρει κανείς αν λειτουργεί στα el capitan?

 

Φίλε μου επισήμως νομίζω πως όχι (ούτε στο site της εταιρείας κατάφερα να βρω κάτι μιας και το τελευταίο τους update γράφει ότι έγινε December 17, 2014...)

 

http://avid.force.com/pkb/articles/en_US/Download/Fast-Track-Pro-Drivers

 

 

*Έχω σαν δεύτερη κάρτα μία M-audio Fast track Pro και δεν έχω καταφέρει να τη λειτουργήσω στα El capitan προς το παρόν.

 

*Επίσης έστειλα e-mail για να ρωτήσω για τους drivers και στην Avid και στην M-audio και μ' έχουν γράψει στα @@ τους....

 

 

-=Music is my Aeroplane=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρά και από μένα.

 

Σίγουρα είναι ένα θέμα που απασχολεί πολύ κόσμο αν και βλέπω ότι πολλές εταιρίες έχουν κάνει τα update αλλά προσωπική μου γνώμη (ανάλογα και με το τι δουλεύει ο καθένας μας) αν δεν δείτε η σας στείλουν email ότι βρήκαν update να περιμένετε για μετά τα Χριστούγεννα όπως είπε και ένας φίλος πιο πάνω  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρά και από μένα.

 

Σίγουρα είναι ένα θέμα που απασχολεί πολύ κόσμο αν και βλέπω ότι πολλές εταιρίες έχουν κάνει τα update αλλά προσωπική μου γνώμη (ανάλογα και με το τι δουλεύει ο καθένας μας) αν δεν δείτε η σας στείλουν email ότι βρήκαν update να περιμένετε για μετά τα Χριστούγεννα όπως είπε και ένας φίλος πιο πάνω  ;)

 

 

+1000000000  ;D  ;)

-=Music is my Aeroplane=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

*Επίσης έστειλα e-mail για να ρωτήσω για τους drivers και στην Avid και στην M-audio και μ' έχουν γράψει στα @@ τους....

Μια απ τα ίδια και μένα.Και τους έχω στείλει και 2 φορές,τι να πω.

 

Γεια χαρά και από μένα.

Σίγουρα είναι ένα θέμα που απασχολεί πολύ κόσμο αν και βλέπω ότι πολλές εταιρίες έχουν κάνει τα update αλλά προσωπική μου γνώμη (ανάλογα και με το τι δουλεύει ο καθένας μας) αν δεν δείτε η σας στείλουν email ότι βρήκαν update να περιμένετε για μετά τα Χριστούγεννα όπως είπε και ένας φίλος πιο πάνω

Το θέμα είναι θα βγει κάποιο update για την fast track που είναι και σχετικά παλιά κάρτα η θα περιμένουμε τζάμπα?Εγώ σε ένα απ τα email τους το είχα ρωτήσει και αυτό αλλά απάντηση καμία..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου