Προς το περιεχόμενο

Ποιό είναι το αγαπημένο σας φαγητό?


ex-VangelisV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο κιμάς είναι αγάπη μεγάλη, αλλά καλύτερα να ιδρώνει στο τηγάνι ως κεφτές, στη κατσαρόλα ως σάλτσα ή στον άνθρακα ως μπίφτεξ. Κρατήστε τον μακριά απ' τα γεμιστά σας και τα γεμιστά των παιδιών σας.

Πεστα  ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 88
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εγώ περιμένω την αντίστοιχη δημοσκόπηση "ποιά είναι η αγαπημένη σας ποσότητα του αγαπημένου σας φαγητού"..

 

Πάντως πολύ γκουρμεδιά βλέπω και δεν το περίμενα..impressed που λέμε και στο χωριό μου

pitogiro.jpg.b81386659cc58bee21901a8a6b368203.jpg

ΔΕΝ ΦΩΝΑΖΩ, ΣΦΗΝΩΣΕ ΕΝΑ ΣΟΥΣΑΜΙ ΤΟ ΚΑΠΣ ΛΟΚ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι και συκωτάκια πουλιών ρε 'συ, mayday, mayday κόψιμο τσιρλιπιπί  ;D ;D

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συκωτάκια πουλιών με καραμελωμένα κρεμμύδια και πατάτες.

καποιο σουβλατζιδικο στη θεσσαλονικη κανει πιτες με τετοια συκωτακια

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Earendil: Σε αγάπησα, Σε αγαπώ, και θα Σε αγαπώ για πάντα.

 

Κάποιος ανέφερε γλυκά, και πολύ καλά έκανε. Εγώ λοιπόν αγαπημένες μου φίλες έκανα το εξής: στο τέλευταίο μάθημα γερμανικών του εξαμήνου, είναι κάτι σαν παράδοση να μην γίνεται κανονικό μάθημα αλλά να φέρνει ο καθένας το κατιτίς του και να γίνεται μασαμπούκιασμα. Άλλοι έφεραν σοκολάτες, ένας πολωνός κάτι μήλα (το αφήνω ασχολίαστο), μια ρωσίδα έφερε κάτι (άνοστες) τηγανίτες, η ουκρανέζα δεν έχω ιδέα τι αλλά δεν παλευόταν και πάει λέγοντας. Εγώ έφτιαξα ένα κουβά λουκουμάδες που λέτε, με αποτέλεσμα ο πολωνός να φάει σχεδόν και τον κουβά, και τα κορίτσια να ζητάνε το κορμί μου (και την συνταγή μου). Πεινάνε ρε οι άνθρωποι, με μια κολυνός βγάζεις γκόμενα που έλεγε και ο Χάρυ Κλυνν πριν τα χάσει.

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου