Προς το περιεχόμενο

Μην ενοχλειτε τον ανθρωπο!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://smart.noiz.gr/details.php?id=242989

 

Δεν γουσταρει ρε παιδι μου!!! Δεν φτανει που μας κανει χαρη, τον ενοχλειτε κιολας! Οποιος ξερει ξερει! Οι αλλοι γουρουνι στο σακι! Αν δεν σας αρεσει ή αν δεν δουλευει φατε το! Μην τολμησετε και ενοχλησετε!!! Αιντε μου στο διαολο! Ενοχλητικοι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι βρίσκω πολύ ξηγημένο τον τρόπο του.

Όποιος γουστάρει.

Δλδ αν το αγόραζε κάποιος από τον ιμπέη τι θα έκανε;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξ' τώρα... μόνο που στο άμαζον αυτά που δίνει έχουν δέκα ευρώ λιγότερο το καθένα,

κ α ι ν ο ύ ρ ι α . Και με δωρεάν μεταφορικά στην πόρτα σου.

Αυτουνού φαίνεται είναι... πιο καινούρια από καινούρια. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο τροπος του για εμενα ειναι ελεεινος οπως και να εχει!

 

Δινω μια fender strat custom shop μεσα στη θηκη της! Θα την βγαλετε απο τη θηκη της σπιτι σας γιατι εγω δεν εχω χρονο για δοκιμες! Αν δεν σας αρεσει το μπρατσο, βγαλτε το και τιναξτε τις κουβερτες!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δινω μια fender strat custom shop μεσα στη θηκη της! Θα την βγαλετε απο τη θηκη της σπιτι σας γιατι εγω δεν εχω χρονο για δοκιμες! Αν δεν σας αρεσει το μπρατσο, βγαλτε το και τιναξτε τις κουβερτες!!!

Το ύφος σου, αναβαθμίζει το όργανο που πουλάς!!! ;D ;D ;D

Για την τιμη δε μας είπες... Θα πρέπει να ειναι και ακριβότερη της καινούργιας...πέρασε απο τα χέρια σου αφού δοκίμασες άλλες χίλιες...και εσυ ξέρεις...τις επιθυμίες μας...  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ήταν μόνο αυτή η αγγελία καλά θα ήταν. Γενικά γίνεται της κακομοίρας από "ό,τι να' ναι" τύπους και πράγματα στις αγγελίες. Θέλει πολύ προσοχή και υπομονή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου