Προς το περιεχόμενο

CARDBOARD STRAT


mojo87

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να κάνω μία αδιάκριτη ερώτηση; όχι ότι παίζει κανένα σημαντικό ρόλο αλλά θυμάμαι που είχες το σύμβολο γένους θυληκού παλιότερα. Ήταν λάθος;

 

Κατά τα άλλα δε ξέρω. Και εγώ ξύλινες παίρνω  ;D προς το παρόν.

 

Ειμαι εξωγήινο ον και μπορούμε να επιλέγουμε φύλο. Ουπς! Το ίδιο μπορούν και οι γήινοι... Σοβαρά τώρα θέλεις απάντηση;

Αν ναι, θα έπρεπε να στείλεις πμ, γιατί δε νομίζω ότι αφορά κανέναν στο φόρουμ.

Απ' την άλλη, δεν υπάρχει και κανένα μυστικό. Όσοι έχουμε συναλλαχθεί μέσα από το Νόιζ και δεν είναι και λίγοι, ξέρουν ότι την τελευταία φορά που μου μιλήσαμε (σήμερα το πρωί λόγου χάρη) ήμουν γένους αρσενικού. Τι να πεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ειμαι εξωγήινο ον και μπορούμε να επιλέγουμε φύλο. Ουπς! Το ίδιο μπορούν και οι γήινοι... Σοβαρά τώρα θέλεις απάντηση;

Αν ναι, θα έπρεπε να στείλεις πμ, γιατί δε νομίζω ότι αφορά κανέναν στο φόρουμ.

Απ' την άλλη, δεν υπάρχει και κανένα μυστικό. Όσοι έχουμε συναλλαχθεί μέσα από το Νόιζ και δεν είναι και λίγοι, ξέρουν ότι την τελευταία φορά που μου μίλησαν ήμουν γένους αρσενικού.

 

Μη με παρεξηγείς απλά πολλοί σε ανέφεραν "η Ταμ" και μπερδεύτηκα. Όντως δε χρειάζεται να απαντήσεις.

 

Έχω δηλώσει από παλιά ότι είμαι της άποψης ότι στην ηλεκτρική κιθάρα τα ξύλα είναι το τελευταίο που """""ίσως"""""" επηρεάζει. Αλλά το έχουμε συζητήσει τόσες φορές που πάντα καταλήγουμε να τσακωνόμαστε οπότε πραγματικά δεν έχει νόημα άλλη μια συζήτηση. Με το 2016 ξαναπάμε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη με παρεξηγείς απλά πολλοί σε ανέφεραν "η Ταμ" και μπερδεύτηκα. Όντως δε χρειάζεται να απαντήσεις.

 

Έχω δηλώσει από παλιά ότι είμαι της άποψης ότι στην ηλεκτρική κιθάρα τα ξύλα είναι το τελευταίο που """""ίσως"""""" επηρεάζει. Αλλά το έχουμε συζητήσει τόσες φορές που πάντα καταλήγουμε να τσακωνόμαστε οπότε πραγματικά δεν έχει νόημα άλλη μια συζήτηση. Με το 2016 ξαναπάμε.

 

 

Δεν έπεσαν στην αντίληψή μου αυτοί οι πολλοί που αναφέρεις, αλλά δεν πειράζει.

Ιδού και μια κιθάρα από ύφασμα. Όπως και εκείνη που "ακούγεται σαν στρατ" έτσι κι αυτή είναι "σαν κανονική γραβάτα".

:)

 

http://blog.guitar-pro.com/wp-content/uploads/2011/12/guitar-tie500.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έπεσαν στην αντίληψή μου αυτοί οι πολλοί που αναφέρεις, αλλά δεν πειράζει.

Ιδού και μια κιθάρα από ύφασμα. Όπως και εκείνη που "ακούγεται σαν στρατ" έτσι κι αυτή είναι "σαν κανονική γραβάτα".

:)

 

http://blog.guitar-pro.com/wp-content/uploads/2011/12/guitar-tie500.png

 

Σαν σαλιαρα είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα θεωρω οτι εκτος φυσικα απο τους μαγνητες, ναι ,το ειδος του ξυλου, το βαρος του και ο τροπος κατασκευης παιζουν ρολο στον ηχο μιας μασιφ ηλεκτρικης κιθαρας.Οστοσο τρελαινομαι να βλεπω κατι τετοια !  :P

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα! Ο,τι πρεπει να την βρουν οι μέλισσες και να φτιάξουν strato-honey.

 

Ναι, τοτε θα εχει...γλυκό ηχο ;)

 

Honeyburst!!! ;D

Rest in Peace, Rest in Polaris!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου