Προς το περιεχόμενο

εχω καλο αυτι?


iasonas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε αμάν πια με τους green day! Στο θέμα' date=' μας μη ξεφύγουμε κιόλας! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote']

 

Στο noiz είναι πιο πιθανό να σε ζητήσει η Κοκκίνου σε ραντεβού παρά να μην αλλάξει ροή ένα θέμα :lol: :lol: :lol:

 

Χα εμένα με έχει ζητήσει ραντεβού!

ναι ρε το ειδα στη λαμπυρη εγω αληθεια λεει

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 153
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

97 POSTS ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΩΛΟΑΥΤΙ πρωτη φορα βλεπω........

 

 

Το αυτι τελικα εχει κερι μεσα?????? 8) 8) 8) 8) 8)

8O 8O 8O

υπαρχει προβλημα με το αυτι μου antouan μια χαρα ειναι τα αυτια μου 8O 8O 8O πολυ ομορφα αυτια εχω(που μην τα ματιασω) και τα καθαριζω κιολας

 

 

:P αμέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά οι γιατροί λένε ότι απαγορεύεται να καθαρίζουμε τα αυτιά μας με τις μπατονέτες! Λέτε να φταίει αυτό; :| Μπα

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε ρε παιδιά, λίγο έλειψα και σκάσανε οι ατομικές??...

 

Με στεναχωρεί το γεγονός... αλήθεια. :cry:

Μην βριζόμαστε βρε παιδιά...

 

Να εκφράσω μια άποψη ενωτική αν μου επιτρέπετε, γιατί κάπου στην μέση πάντα πρέπει να συναντιόμαστε... :wink:

 

Και οι Clash είναι "είδωλο" κατά την γνώμη μου, αλλά και οι King Crimson που παίζουν παπάδες. Οι μεν με την μουσική ανατροπή και τον τσαμπουκά σε καιρούς που το απαιτούσε και οι δε με την ιδιαίτερη παρουσία τους που βασίζεται στην βαθιά μουσική "γνώση". Το ένα δεν αναιρεί αλλά ΟΥΤΕ υποσκιάζει το άλλο.

Αν δεν υπήρχε η μουσική διαφοροποίηση και διαφορετικοί τρόποι έκφρασης δεν θα υπήρχε μουσική για όλα τα γούστα...

 

Όσον αφορά την μουσική γνώση ας κάνει ο καθένας ότι νομίζει καλύτερο για τον εαυτό του. Αν γουστάρει ο άλλος να μην ξέρει τίποτα (θεωρητικά πάντα) και να μου γράφει μετά το Stairway to heaven ας το κάνει και εγώ θα τον θαυμάσω. Αν γουστάρει επίσης να έχει 3 πτυχία φούγκας και να μου γράφει το Lamb lies down on Broadway, μαγκιά του, πάλι θα τον θαυμάσω.

 

Τέλος θέλω να πω ότι απο την μία, αν δεν έχει κάποιος θεωρητικό υπόβαθρο χάνει κάποια από αυτά που θα μπορούσε να παίξει ίσως. Από την άλλη όμως όσο γίνεται βαθύτερη η γνώση χρειάζεται μεγάλη προσπάθεια για να μην πέσει κάποιος στην "κάθετη πτώση". if u know what i mean :wink:

 

Παράδειγμα (μπορεί λίγο αστοχο αλλά έχει σχέση αν το σκεφτεί κάποιος...): Όταν ήθελα να βελτιώσω τις κλιμακές μου μια περίοδο και επηρρεασμένος από το να παίξω πιο γρήγορα, έφερα το χέρι μου κάθετα στην ταστιέρα για να το πετύχω. Επαιζα έπαιζα μελετούσα και μετά από κανένα 2μηνο παρατήρησα ότι είχα χάσει το vibrato που είχα όταν είχα πλαγιαστό το χέρι. Έτσι ξαναγύρισα σε rock παίξιμο γιατί αυτό με αντιπροσώπευε καλύτερα... και έχασα έτσι ένα μέρος από την ταχύτητα στα σολάκια.

 

Το τι θέλω να πώ με αυτό το αφήνω στην κρίση του καθενός... :wink:

 

Sorry για το μεγάλο post.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τι έγινε ρε παιδιά' date=' λίγο έλειψα και σκάσανε οι ατομικές??...

 

[/quote']

 

:lol: :lol: :lol: :lol: Τελικά όντως εσύ φταις! :twisted: :twisted: :twisted:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τι έγινε ρε παιδιά' date=' λίγο έλειψα και σκάσανε οι ατομικές??...

 

[/quote']

 

:lol: :lol: :lol: :lol: Τελικά όντως εσύ φταις! :twisted: :twisted: :twisted:

 

Σε τρώνε τα χεράκια σου έ??? :lol: :lol: :lol: :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χα εμένα με έχει ζητήσει ραντεβού!

Κρίμα όμως που πλησίαζε η ώρα (7.30 )να ετοιμαστώ να πάω σχολείο :cry:

 

Δεν στο είπα;; :wink:

 

Τί να συνεχίσω τον ύπνο; Μωρέ μου το είπες αλλά ποιος άκουγε την μανουλίτσα μου μετά; :cry: :lol: :lol: :lol:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τι έγινε ρε παιδιά' date=' λίγο έλειψα και σκάσανε οι ατομικές??...

 

[/quote']

 

:lol: :lol: :lol: :lol: Τελικά όντως εσύ φταις! :twisted: :twisted: :twisted:

 

Σε τρώνε τα χεράκια σου έ??? :lol: :lol: :lol: :twisted:

 

Ωχ με πιάσανε! :oops: :lol: :lol: :mrgreen:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

vandergraaf αγορι μου σβησε οποιαδηποτε μουσικη γνωση εχεις απτο μυαλο σου και τοτε ισως και εσυ καταφερεις να γραψεις κανενα αριστουργημα σαν τους green day.

:D

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

vandergraaf αγορι μου σβησε οποιαδηποτε μουσικη γνωση εχεις απτο μυαλο σου και τοτε ισως και εσυ καταφερεις να γραψεις κανενα αριστουργημα σαν τους green day.

:D

 

Εντάξει για τους Green Day ούτε εγώ συμφωνώ πως είναι ίνδαλμα... ούτε ότι έχουν βγάλει τίποτα το αριστουργηματικό. Για άλλον όμως μπορεί να σημαίνουν πολλά.

 

Αλλά βρε φίλε White γι'αυτό ακριβώς το άφησα απ'έξω από το post μου για να μην συνεχιστεί η ένταση........ Στο ένα συγκρότημα διαφορά θα κολλήσετε τώρα?... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου