Προς το περιεχόμενο

Need- Stroll of choice - Live@KOOKOO


Ravaya

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρά και πάλι. Αυτό είναι το stroll of choice από ένα προσφατο live μας στο Kookoo

 

 

ελπίζω να το ευχαριστηθείτε.

 

Με κιθαριστικούς χαιρετισμούς

 

Ravaya

facebook.com/needband

needband.net needband.bandcamp.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιωργο πες μου οτι παιζεις με τον mark και θα ερθω σπιτι σου να τον παρω παλι πισω!!!!!!!!!!! (ακομα το μετανιωνω που στον εδωσα να το ξερεις.....)

 

Μπραβο παιδια!!! Αντε να αρχισει η Ελλαδιτσα λιγο να γινεται γνωστη και για καλους λογους.......

Rock'n Roll doesn't create psychos. It helps psychos to be more creative...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πάρα πολύ ωραίο κομμάτι. Bonus πόντοι στο γεγονός ότι η ηχητική σου προσέγγιση (κιθάρα-ενισχυτής-ρυθμίσεις) φέρνουν πολύ στην προσέγγιση του Petrucci στο album "Train Of Thought".

 

Αν υπάρχει κάπου ολόκληρος δίσκος σας, πολύ θα ήθελα να τον ακούσω.

 

Μακάρι να πάτε όσο πιο μακρυά μπορείτε.

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίοι παιδιά. Γενικα δεν είμαι φαν των πιο brutal φωνητικών, ούτε ακούω πολύ το συγκεκριμένο είδος. Ακούω όμως πολύ dream theater, και βρήκα αρκετά κοινά στοιχεία που μου άρεσαν. Επίσης έχω την αίσθηση πως αυτό που δείχνετε στο συγκεκριμένο βίντεο είναι πολύ καλό για τα ελληνικά δεδομένα. Στιβαρή μπάντα, καλός τραγουδιστής, δουλεμένο κομμάτι, και το φινάλε υπέροχο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε τι παραπάνω έχουν δηλαδή οι Karnivool από τους Need!!!!

Εύγε παιδιά!!!!!!!!!!

Βαράτε μουσικάρες ρεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιωργο πες μου οτι παιζεις με τον mark - Μπραβο παιδια!!! Αντε να αρχισει η Ελλαδιτσα λιγο να γινεται γνωστη και για καλους λογους.......

 

Όχι δεν παίζω με τον mark αλλά το patch που χρησιμοποιώ στο axe fx είναι 100% mirror τα settings του mark IV που χρησιμοποιώ στον πραγματικό ενισχυτή. Ο mark πάντως είναι ότι πιο κοντά στον ήχο που έχω στο κεφάλι μου μαζί με τον Bogner Alchemist! (ναι Bogner Alchemist)

 

 

Αν υπάρχει κάπου ολόκληρος δίσκος σας, πολύ θα ήθελα να τον ακούσω.

 

 

Bill ευχαριστούμε πάρα πολύ. Αν σε ενδιαφέρει μπορείς να ακούσεις και τους τρεις δίσκους μας στο needband.bandcamp.com και όλο τον τελευταίο μας δισκο στο κανάλι μας στο youtube.

 

Πολύ ωραίοι παιδιά.  Στιβαρή μπάντα, καλός τραγουδιστής, δουλεμένο κομμάτι, και το φινάλε υπέροχο!

Πάρα πολύ ωραίο κι αυτό παιδιά! Μπράβο! :)

Εύγε παιδιά!!!!!!!!!!

μπράβο παιδιά,πολυ καλοί!!!

Wow! Πολύ δεμένη μπάντα με γαμάτο κομμάτι και σπουδαίο ήχο στο Live. Εύγε.

 

Jimmy, geodimitri,qrd, GeorgeST και axtarma Πραγματικά ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια και το χρόνο που δώσατε να τσεκάρετε τη μουσική μας.

 

Καλά παιξίματα σε όλους

 

Ravaya

facebook.com/needband

needband.net needband.bandcamp.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια! Πολύ ωραίο!

 

Θέλεις να μας πεις μερικές λεπτομέρειες για το πως γράψατε; Μικρόφωνα στις καμπίνες; DI όλα και ήχος στο ποστ; Χρειάστηκε να ντουμπλάρετε τίποτα; Κάμερες;

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου