Προς το περιεχόμενο

Samy & The paragas- Κυριάκος


samy paraga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Με θύμισε David Lynch και Lost Highway, η φάση.

 

8) 8) 8)

Lost... κορμί θα έλεγα εγώ  ;D 

 

Αλήθεια όμως... Τι είναι αυτά τα απαγορευμένα που αναφέρει ο george956; Δεν πιστεύω να πήγε σε καμία μάζωξη με... ληστοσυμμορίτες;  :o ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Lost... κορμί θα έλεγα εγώ  ;D 

 

Αλήθεια όμως... Τι είναι αυτά τα απαγορευμένα που αναφέρει ο george956; Δεν πιστεύω να πήγε σε καμία μάζωξη με... ληστοσυμμορίτες;  :o ;D

 

Ειδησιογραφικό σιτέ που παλαιότερα πετύχαινα τον αναρχοληστοσυμμορίτη Σφακου να σχολιάζει άρθρα τακτικά.

  Τι να γίνεται άραγε ούτος ο φίλοους, χάθηκε

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Ωραίος Σάμυ. Έχουν δέσει όλα καλά σε τούτο εδώ. Ωραία τα παιξίματα,

ο ήχος, η ροή της αφήγησης. Και το οπτικό μου άρεσε. Και εις ανώτερα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tank you λαίμαι.

  Πάντως αυτό με τους Lost Bodies  μου το ήπιε και κάποιος άλλος τηλεφωνικά, πρέπει να το προσέξω, ή έχω σχολή, ή όχι  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Έτσι από περιέργεια βάλε δεύτερη φωνή τον samy

Emfasis, o Samy είναι πανκιό :o ;D,  μακριά από μένα τέτοιοι τύποι..... ;D

 

Δε φταίω εγώ που έχω την ικανότητα να ταξιδεύω στο χρόνο.. ;D

 

---------------------------------

 

Ευχάριστη η ατμόσφαιρα του άσματος όπως καί το οπτικό..

Πάω να ανοίξω μιά φιάλη.. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε φταίω εγώ που έχω την ικανότητα να ταξιδεύω στο χρόνο.. ;D

 

---------------------------------

 

Ευχάριστη η ατμόσφαιρα του άσματος όπως καί το οπτικό..

Πάω να ανοίξω μιά φιάλη.. :D

 

Δεν θυμάμαι καθόλου τη περίπτωση, αν θες υπέδειξε  :D

Για τα υπόλοιπα φχαρστώ λαίμαι και εβίβα  ;D

 

Το συστύχημα με τα φρικιά-σα το Φώτη- είναι πως δεν διακρίνουν τπτ, πέρα από τη τοστιέρα τους-σόρυ Φώτη-βασίζονται πάντα και μόνο στην ικανότητα που έχουν στο να την ανεβοκατεβαίνουν.

Μιλάω γενικά, όχι για μένα και το Φώτη. Προσωπικά καθότι υλοτόμος σε όλους τους τομείς και χωρίς να θέλω να πω πως κάνω κάτι αξιόλογο, ξεκινάω πάντα από το πως μπορώ να απαλύνω την εμφάνιση των τραγικών μου αδυναμιών στην κιθαριστική ικανότητα, τη γνώση περί του DAW,  τη γνώση σε θέματα καθορισμού του τέμπου ;D, την απαράδεκτη και ανεπαίδευτη φωνή μου κλπ κλπ κλπ.

Αν είχα περισσότερη υπομονή, επιμονή και χρόνο θα είχα καταφέρει περισσότερα, απ την άλλη όμως, αυτό το ψείρισμα, ίσως και να μου έκοβε κάποια πράγματα από το αυθόρμητο που αισθάνομαι πως βγαίνει και τις περισσότερες φορές μου προξενεί αδιαφορία σε αυτά που παρουσιάζουν, άνθρωποι επαέ μέσα με καντάρια γνώση και εμπειρία παραπάνω από μένα. Αν καμιά μέρα νοιώσω ανοία, μπορεί και να ξεκινήσω κανά θέμα περί των λεγομένων μου, έστω κι αν οι θεωρητικές συζητήσεις δεν οδηγούν και πουθενά ιδιαίτερα.

   

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναμενομενα τα πρώτα 35 δευτερόλεπτα του βίντεο, με πληροφοριες για τους συντελεστές και χωρίς μουσική

 

Η γνωστή μανιέρα, απο την οποία ο καλλιτέχνης δεν μπόρεσε να ξεφύγει ούτε αυτή τη φορά

 

 

Θαλλασα-Βουνό σημειώσατε Χ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θυμάμαι καθόλου τη περίπτωση, αν θες υπέδειξε  :D

 

Αν καί δεν είναι δύσκολο να βρεθεί ..δε χρειάζεται αφού δεν υποννοώ κάτι σοβαρό..

εκτιμώ καί τους δύο.. ;)

 

Το συστύχημα με τα φρικιά-σα το Φώτη- είναι πως δεν διακρίνουν τπτ, πέρα από τη τοστιέρα τους-σόρυ Φώτη-βασίζονται πάντα και μόνο στην ικανότητα που έχουν στο να την ανεβοκατεβαίνουν.

Μιλάω γενικά, όχι για μένα και το Φώτη. Προσωπικά καθότι υλοτόμος σε όλους τους τομείς και χωρίς να θέλω να πω πως κάνω κάτι αξιόλογο, ξεκινάω πάντα από το πως μπορώ να απαλύνω την εμφάνιση των τραγικών μου αδυναμιών στην κιθαριστική ικανότητα, τη γνώση περί του DAW,  τη γνώση σε θέματα καθορισμού του τέμπου ;D, την απαράδεκτη και ανεπαίδευτη φωνή μου κλπ κλπ κλπ.

Αν είχα περισσότερη υπομονή, επιμονή και χρόνο θα είχα καταφέρει περισσότερα, απ την άλλη όμως, αυτό το ψείρισμα, ίσως και να μου έκοβε κάποια πράγματα από το αυθόρμητο που αισθάνομαι πως βγαίνει και τις περισσότερες φορές μου προξενεί αδιαφορία σε αυτά που παρουσιάζουν, άνθρωποι επαέ μέσα με καντάρια γνώση και εμπειρία παραπάνω από μένα. Αν καμιά μέρα νοιώσω ανοία, μπορεί και να ξεκινήσω κανά θέμα περί των λεγομένων μου, έστω κι αν οι θεωρητικές συζητήσεις δεν οδηγούν και πουθενά ιδιαίτερα.

 

Πρέπει να σεβόμαστε τη μοναδικότητα καί ιδιαιτερότητα του καθενός..

Θα έλεγα οτι είσαι ο Ανθρωπος Με Τη Μοναδική Αύρα... :)

---------------------------------

Στη σκηνή με τα χιόνια είχα την εντύπωση οτι είχες όπλο αλλά τελικά ήταν κιθάρα..

Ωραία καί η απαγγελία του Φώτη..

 

Καλημέρα..

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Στη σκηνή με τα χιόνια είχα την εντύπωση οτι είχες όπλο αλλά τελικά ήταν κιθάρα..

 

και εγώ... και αρχικώς εσκιάχτην...

βέβαια εδώ που τα λαίμαι, σε δεύτερο χρόνο σκέψης δεν είμαι καθόλου σίγουρος με ποιο από τα δύο στο χέρι είναι πιο επικίνδυνος για το σύστημα...  :P ;D ;D ;D

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου