Προς το περιεχόμενο

new strat


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φταιω εγω που πιστεψα οτι υπηρχε ελπιδα να ψωνισω απο ελληνικο μαγαζι?

Φταιω εγω που ισως δεν ξαναπατησω σε ελληνικο μαγαζι (εκτος ισως για τιποτα χορδες αν ξεμεινω)?

 

Ναι φταις που δεν στηριξες την ανταγωνιστικη Ελληνικη οικονομια πληρωνοντας 400¤ παραπανω........στην πυρα αμεσως..... :D :D :D :D :D :D :D

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Thanx ρε παιδια. Το πιστευετε οτι αντι να πεταω απο τη χαρα μου μετα την παραγγελια,εχω σκαλωσει με την αντιμετωπιση του "μαστορα" ??? Φαντασου να μην ηταν και Χριστουγεννα δηλαδη :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σώπα ρε.... 1 2 παραγγελείες από τον "θωμά" και θα έρθεις στα ίσα σου :mrgreen:

¶ντε ρε με το κάθε σούργελο που πας να του ακουμπήσεις τα λεφτάκια σου και σε κοιτάει και αφ' υψηλού κιόλλασ! Μα ποιος είναι τέλος πάντων; ο ΧΟΥΛΚ; :roll:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο "θωμα" ψωνισα πρωτη φορα το καλοκαιρι του 2005 και εκτοτε τον εχω "επισκεφθει" για πενες και καλωδια μεχρι και active subwoofer για το home studio!!! Απλα ειχα την ελπιδα οτι κανοντας και ενα καλο "deal" θα μπορουσα να εχω και μια τεχνικη υποστηριξη σε πιο προσωπικο επιπεδο.....

 

Εχετε να προτεινετε κανενα καλο μαστορα σε περιπτωση που το "εργαλειο" θελει βαρβατο setup οταν ερθει??? (μενω Αθηνα-Μελισσια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο παραπανω "κακος" μαστορας νομιζω οτι ειναι ο καλυτερος για σοβαρες εργασιες σε μια καλη κιθαρα. Ειναι ομως πανακριβος και η νοοτροπια του μαγαζιου εντελως σνομπ και ελιτιστικη. Αυτα τα γραφει καποιος που ανηκει στην "ελιτ" που ο μαστορας δινει ο,τι κιθαρα του ζητησει για δοκιμη χωρις γκρινια και μιλαει ατελειωτες ωρες για κιθαρες κλπ.

 

Η κατασταση ομως ειναι απαραδεκτη ειτε εισαι στο ενα ειτε στο αλλο στρατοπεδο αν εισαι ειλικρινης. Οποτε κι εγω αποφασισα να μην ξαναπατησω εκει και να αρχισω τις online αγορες. Οι Ελληνες εμποροι το εχουν χασει...

 

Καμια σχεση με το θεμα.....αλλα δεν αντεξα..... :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια σχεση με το θεμα.....αλλα δεν αντεξα..... icon_rolleyes.gif

 

 

Εχεις απολυτη σχεση με θεμα!Αυτο που ξεκινησε σαν χαρουμενο topic (εν οψει αγορας καινουριου οργανου :D ) κατεληξε στην ιδια φιλολογια σχετικα με τους Ελλην(αρ)ες καταστηματαρχες και τα Online shops :roll:

Ισως οταν θα εχω 5-6 δισκους στο βιογραφικο μου και καμια 1000 ωρες live εμφανισεων (ή θα δειχνω μεγαλυτερος σε ηλικια-θα σκασω μυτη με κουστουμακι-γραβατουλα 8) ) θα μπορω να εχω το σεβασμο που αξιζει καθε πελατης που απλα συμπεριφερεται πολιτισμενα και "ευρωπαϊκα".

 

P.S. Η κιθαρα ειναι σε backorder :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mayonaise με τον τρόπο που διατύπωσες το κείμενό σου, φαίνεται ότι μιλάς για άλλον απ'αυτόν που εννοοείς. :wink:

 

Παιδιά μην τρελαίνεστε, όσοι έχουν μάτια βλέπουν και όσοι αυτιά ακούνε. Και τώρα με το διαδίκτυο ακόμα περισσότερο. Μόνο οι καλοί θα μείνουν στο τέλος... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

P.S. Η κιθαρα ειναι σε backorder :cry:

 

Μη σε νοιάζει, αυτό σημαίνει ότι δεν την είχαν στην αποθήκη, κάτι που συμβαίνει σε πολλά είδη. Δεν είναι δυνατόν να έχουν τα πάντα όσα πουλανε σε stock. Σε 2-3 μέρες θα την έχουν και θα στην στείλουν αμέσως. Μη ξεχνάς ότι είναι και γιορτές.

 

ΥΓ. Οσο για τον μάστορα, δεν νομίζω οτι ο Μαγιονεζ μιλάει για τον ίδιο άνθρωπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mayonaise με τον τρόπο που διατύπωσες το κείμενό σου' date=' φαίνεται ότι μιλάς για άλλον απ'αυτόν που εννοοείς. :wink:

 

[/quote']

 

Abraxas με τον τροπο που διατυπωσες το κειμενο σου δεν καταλαβα τι εννοεις. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου