Προς το περιεχόμενο

Tone για γνωστά κομμάτια


Zikfrid

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αγαπημένο μου μπανκιό, τα πονηματά σου με γοητεύουν,  αυτή η έλλειψη ορθόδοξης επιτήδευσης του μπούσουλα (ή και της γνώσης πολλές φορές) που εγώ σπάνια (και όσο πατάει η γάτα) κατάφερα να σπάσω είτε σαν μουσικός είτε σαν ηχολήπτης...

  Ψάχνεις δουλειά Νίκο....;  :P :P :P ;D ;D ;D  Καλό αφεντικό ο Παράγκας αλλά αργεί στις πληρωμές..... :-X ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια για να μην παρεξηγηθω...όταν είπα τρέμε Jimmy Page...εννοούσα οτι θα φτιάξω τον δικο μου τόνο...οχι να τον αντιγράψω....γιατι δύσκολα αντιγράφεται για μένα ο JP. Η αλήθεια είναι οτι τον μπούσουλα τον ζήτησα έλλειψη χρόνου....αλλά όπως καταλαβαίνω είναι καλύτερο να ψαχτω...οπότε...ας ρίξω και κανένα ξενύχτι παραπάνω για αυτο...αξίζει...αυτο συμπεραίνω από την παραπάνω συζήτηση... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

  Ψάχνεις δουλειά Νίκο....;  :P :P :P ;D ;D ;D  Καλό αφεντικό ο Παράγκας αλλά αργεί στις πληρωμές..... :-X ;D

 

ωχ... νάσαι καλά ρε Φώτιε... να κόψω τα πολλά σλουρπ γιατί ήδη από τα φέσια το κεφάλι μου γέρνει και η π@#τ@ν@ η ανάπτυξη άργησε μια μέρα (πολική εις την ν)... ;D ;D ;D

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου