Προς το περιεχόμενο

Epiphone ES


sergei

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι βασικα αυτο σκοπευω να κανω απλα ρωταω μηπως ξέρει κανεις για α με βοηθήσει. Ξέρω για παραδειγμα οτι ο Αρμαος εχει καποιες τιμες αλλα αμα δοσεις ντουκου τα χρήματα και του πεις να σου κανει κατι καλυτερο, παντα κοβει.

Να σε ρωτήσω κατι superfunk? επειδη αποτι εχω καταλαβει έχεις παιξει με αρκετα όργανα. Εχεις παιξει με epiphone dot ή dot studio?

αν ναι τι λένε σαν όργανα? γενικα εμενα μου αρεσει ο ζεστος ήχος με sustain. Εχω ακουσει ES αλλα δεν ξέρω τι μοντελα ειναι. Και εννοειτε οτι εχω σκοπο να παω να παιξω και να αφήσω το δικο μου αυτι να αποφασισει, αλλα μια γνώμη απο καποιον που ξέρει περισσοτερα δεν παει ποτε χαμενη

 

ΥΣ.:απο οσα λες καθε φορα στο forum εχω καταλαβει οτι η δουλεια σου ειναι δοκιμαστης κιθαριστικου εξοπλισμου. Μεσα πεφτω? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι η δουλεια μου δεν ειναι αυτη.. :lol:

 

Αξιοπρεπη σκαφακια ειναι τα Epiphone Dot αλλα θελουν καλυτερους μαγνητες,κατα τη γνωμη μου καλυτερα ειναι να παρεις κατευθειαν την Epiphone Sheraton που εχει αξιοπρεπεις μαγνητες και ειναι και κουκλα.

 

Παντως απο τα 300-600 ευρω τα καλυτερα σκαφακια τυπου ES335 που εχω δοκιμασει ειναι τα JOHNSON :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου