Προς το περιεχόμενο

Epiphone ES


sergei

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ποσο περιπου εχει μια epiphone es (οχι απο τις πιο ακριβες) στα ελληνικα μαγαζια?

Τα αξιζει τα λεφτα της?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τιμες δες εδω

http://www.bonstudio.gr/catalogs/2006/music/Page13.htm

σε αρκετα μαγαζια θα τις παρεις πιο φτηνα "αμα πλερωσεις ντουκου"

τωρα για το αν τα αξιζει τα λεφτα της θα το κρινεις εσυ!!!

Practice cures most tone issues - John Suhr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ENC-EBGHD LES PAUL CUSTOM EBONY

Ηλεκτρική κιθάρα, με δύο μαγνήτες διπλού πηνίου, κολλητό μπράτσο (neck set), χρώμα μαύρο & επίχρυσα μεταλλικά μέρη.

 

η τιμή του είναι 778,00 ευρώ + ΦΠΑ

 

 

Ο θωμάς την έχει 579.00 μαζί με το ΦΠΑ

 

Πόσο φθηνότερα μπορείς να την πάρεις απο τον εδώ αντιπρόσωπο "αμα πλερωσεις ντουκου"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ENC-EBGHD LES PAUL CUSTOM EBONY

Ηλεκτρική κιθάρα' date=' με δύο μαγνήτες διπλού πηνίου, κολλητό μπράτσο (neck set), χρώμα μαύρο & επίχρυσα μεταλλικά μέρη.

 

η τιμή του είναι 778,00 ευρώ + ΦΠΑ

 

 

Ο θωμάς την έχει 579.00 μαζί με το ΦΠΑ

 

Πόσο φθηνότερα μπορείς να την πάρεις απο τον εδώ αντιπρόσωπο "αμα πλερωσεις ντουκου"?[/quote']

 

κοιτα γενικά παντως υπολόγιζε ενα -20%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mη τη ψάχνεις για εδώ, ο εν λόγο εισαγωγέας είναι από τους πιασοκ&$#δες του είδους :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα κατσω να το ξανα σχολιασω αυτο θεμα !!! :evil: εχω εκφρασει την γνωμη μου !

 

Κατ' αρχάς δεν χρειάζεται να νευριάζεις δεν βλέπω τον λόγο.

 

Από την στιγμή όμως που κάποιο μέλος του forum ζητάει πληροφορίες και την βοήθειά μας οι πληροφορίες που του δίνουμε νομίζω πως θα πρέπει να είναι τεκμηριωμένες και προς το συμφέρον του και όχι σύμφωνα με την υποκειμενική γνώμη του καθενός μας.

 

Εάν η γνώμη σου είναι ότι πρέπει να τα "σκάμε" στον κάθε έναν έμπορο χωρίς να το ψάξουμε κράτησέ την για τον εαυτό σου.

 

Εγώ δεν τα βγάζω τόσο εύκολα τα χρήματα για να μην υπολογίζω μία διαφορά τιμής μεγαλύτερης των 300 ευρώ.

 

¶ντε και Καλή Χρονιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν η γνώμη σου είναι ότι πρέπει να τα "σκάμε" στον κάθε έναν έμπορο χωρίς να το ψάξουμε κράτησέ την για τον εαυτό σου.

και εγω ειμαι αντιθετος σε αυτη την αποψη!αλλα οταν λεμε εμπορο να βαζουμε και τον θωμα μεσα!

Εγώ δεν τα βγάζω τόσο εύκολα τα χρήματα για να μην υπολογίζω μία διαφορά τιμής μεγαλύτερης των 300 ευρώ.

ποιος σου ειπε οτι εγω τα βγαζω ευκολα??

Practice cures most tone issues - John Suhr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK ας το κανω λιγο πιο σαφες για να σας βοηθήσω να μην τσακωθειτε.

σε ποιο μαγαζι στην αθήνα θα βρω μια dot σε αρκετα καλυτερη τιμη απο αυτήν του bonstudio?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω να βρεις ακρη εδω μεσα μια και αυτο που ζητας απλα δεν μπορει να το ξερει κανεις.

 

Πρεπει να κανεις οτι κανουν οι αγοραστες εδω και αιωνες.. :lol:

δηλ. να παρεις σβαρνα τα μαγαζια,να εντοπισεις την κιθαρα που σε ενδιαφερει και να διαπραγματευτεις την τιμη με τον μαγαζατορα.

που ξερεις μπορει να σε συμπαθησει και να σου κανει καλη τιμη.. :roll:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου