Προς το περιεχόμενο

She Walks in Beauty.cigaret13


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρετισμούς στην Αλεξανδρούπολη

 

Αλεξάνδρεια, ήτοι Γιδάς.  ;) ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αναξίμανδρε, μη μου στερείς την έκφραση γνώμης, επειδή σε συμπαθώ.

Το αυτό ισχύει και για μένα και για όλους, αν είναι να λιβανίζουμε ο ένας τον άλλο.............

 Με τίποτα δεν σου στερώ την έκφραση γνώμης βρε Μήτσο, αν είναι δυνατόν......! Και όντως αν είναι να λιβανίζουμε ο ένας τον άλλο, βράστα Χαράλαμπε..... :-X   Όλονών οι γνώμες, εννοείτε, ότι είναι σεβαστές και προσθέτουν το λιθαράκι τους στο να γίνουμε καλύτεροι....

Έχω χάσει λίγο τη συνέχεια, αλλά μιας και είσαι και συ μπάσσος δοκίμασε αν δεν το εχεις κανει ήδη ένα υψιπερατό (highpass) φίλτρο για να κόψεις λίγο τα πολύ μπάσσα πχ απο 200hz και κάτω για καλύτερο blending.  ::)

Το έκανα, Τάκη, αλλά σαν να μου ακούστηκε (πως να το πω), "λεπτός", χωρίς συναίσθημα, σαν "μηχανικός"!  

Ωραιότατο και στα ελληνικά!

Χαιρετισμούς στην Αλεξανδρούπολη, είχαμε έρθει οικογενειακώς μια φορά πριν... 20 χρόνια αλλά είχαμε κάτσει λίγες ώρες μόνο, ήταν πολύ ομορφα πάντως :)

 Όντως πολύ όμορφη πόλη η Αλεξανδρούπολη, 8 μήνες φαντάρος έκανα κοντά της...(εν αντιθέση με την Χαλκίδα που δεν μου άρεσε καθόλου τους 4 μήνες που έκανα εκεί... ;)), αλλά όπως έγραψε ο Γιάννης, διαμένω σε μια παραγκούπολη, την Αλεξάνδρεια...... ::)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Και όντως αν είναι να λιβανίζουμε ο ένας τον άλλο, βράστα Χαράλαμπε..... :-X 

 

Ωχ, με βλεπω για απόλυση

 

Σου είπα οτι το κομμάτι ηταν ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ (και με τους ελληνικούς στίχους), αφεντικό;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου είπα οτι το κομμάτι ηταν ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ (και με τους ελληνικούς στίχους), αφεντικό;

 Ναί.......  :D

Ωραία σιγατετοκλαπτονια

Και τα τύμπανα οκ

Μπράβο Φωταρε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλεξάνδρεια, ήτοι Γιδάς.  ;) ;D ;D ;D

 

  Όντως πολύ όμορφη πόλη η Αλεξανδρούπολη, 8 μήνες φαντάρος έκανα κοντά της...(εν αντιθέση με την Χαλκίδα που δεν μου άρεσε καθόλου τους 4 μήνες που έκανα εκεί... ;)), αλλά όπως έγραψε ο Γιάννης, διαμένω σε μια παραγκούπολη, την Αλεξάνδρεια...... ::)

 

 

Πωωωωωω... Άμπαλος πάλι. Για κάποιο λόγο μου είχε κολλήσει η Αλεξανδρούπολη.

 

Από γεωγραφία σκίζω εντωμεταξύ, κάποτε νόμιζα πως ο Παναμάς είναι η διώρυγα του Σουέζ. Οι ορίζοντες μου διευρύνθηκαν απίστευτα όταν την τοποθέτησα στο χάρτι, αφού με δούλευαν οι φίλοι μου για κάτι.. χρόνια :)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο κομμάτι!!!

 

Τα φωνητικα σου μου θυμίζουν πολυ εντονα Πουλικακο στα καλα του.

Επειδη εχω διαβασει σε προηγουμενο post σου οτι χρησιμοποιεις reaper για delay τι βαζεις στην φωνη?

 

Εγω εχω σωθει χρησιμοποιωντας reavrb με χαμηλομενα τα wet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ναί.......  :D

 

Τι ναι...

Αυτα που παρέθεσες ηταν για το κομμάτι με τους αγγλικούς στίχους...

Τα σημερινά έχουν καινούργια χρέωση -

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Thanks guys  :) 

  Μανώλη για την φωνή χρησιμοποιώ, όπως έγραψα παραπάνω, presets του Guitar rig. Delay, ότι έχει το preset με πολύ χαμηλές ρυθμίσεις. Δεν το πολυψάχνω...... ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hello, Φώτη! Τι γίνεσαι;

(πέρασα από τα μέρη σου, τις προάλλες, κατόπιν επιστροφής από τα πεθερικά , λόγω μπλόκων).

Η φωνή και η χροιά σου εξαιρετική.

 

Στη μουσική, κάποια στιγμή, θα ήθελα μια τύπου fuzz κορύφωση, αντί των αρπισμάτων (είναι πιο πολύ του γούστου μου η φασαρία...  :P ).

 

Εύγε, νέε μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου