Προς το περιεχόμενο

She Walks in Beauty.cigaret13


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μάλλον δεν φταίει το μικρόφωνο, αλλά ο τρόπος που γράφεις το μικρόφωνο  8)

Κόβεσαι, αύριο με το κηδεμόνα σου, ακούς εκεί, όλα τα λεφτά πετάλια κιθάρες και ενισχυτές και μας το παίζεις και βενδρουμ ρόκερ  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

Ωραία ατμόσφαιρα, πολύ ωραίες οι κιθάρες. Για τη χροιά της φωνής σου τα

χουμε ξαναπεί. Για την προφορά, τα ξέρεις λες οπότε δεν λέω κάτι. Για τις

μίξεις κλπ, όσο μπορώ να καταλάβω, οι πρόσφατες δουλειές σου είναι

αισθητά βελτιωμένες.

 

Α, δεν ξέρω αν αναφέρθηκε, στην αρχή μου θυμίζει κάτι από Clapton. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από την "γκρίνια" ;D του Μήτσου για τα φωνητικά μου και το "άγριο" χώσιμο του Σπύρου :-* για την αξάν μου εις την Αγγλικήν, ξαναματαάλλαξα τα φωνητικά αυτή τη φορά στα Ελληνικά. Το καινούριο track υπάρχει στο αρχικό μου post αλλά και εδώ:[soundcloud]

[/soundcloud]
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο είναι Φώτη αλλά ....

.... ούτε αλλαγές, ούτε τέταρτες, ούτε ... ;D ;D

 

Πού πάει αυτός ο κόσμος θεέ μου, πού? :D

 

Η χροιά σου πάντως είναι όντως απίστευτη.

Είναι αυτό που λέμε "τάλαντο". :)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο είναι Φώτη αλλά ....

.... ούτε αλλαγές, ούτε τέταρτες, ούτε ... ;D ;D

Πού πάει αυτός ο κόσμος θεέ μου, πού? :D

  ;D ;D ;D 

Στράτο είπα να κάνω ένα διάλειμμα από τα "δαιδαλώδη" :o μουσικά μονοπάτια των προηγούμενων συνθέσεών μου...... ::) :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  ;D ;D ;D 

Στράτο είπα να κάνω ένα διάλειμμα από τα "δαιδαλώδη" :o μουσικά μονοπάτια των προηγούμενων συνθέσεών μου...... ::) :P

 

δεν πειράζει, το αποτέλεσμα ειναι εξισου εξαιρετικό. Εχεις και πολυ ωραίο ήχο. Πολυ ωραίος!

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έφερες απο δω, το έφερες από κει τελικά το κατάφερες. Είναι εκπληκτική η βελτίωσή σου- όπως λέει και ο Πίπης Τυρίς- στο πόσο γρήγορα αφομοιώνεις την υπόδειξη των σφαλμάτων και τις παρατηρήσεις που σου γίνονται παιδί μου  Αναξίμανδρε και βελτιώνεσαι.

Γι αυτό κι εγώ σε βάνω τγία με τόνο  ;D ;D ;D

 

Αν είχες κανά DAW και δεν ήσουν φρικιό θα μπορούσες να κάνεις παπάδες................αν και πιστεύω πως έχεις δυνατότητες να εξελιχθείς, παρόλο που είσαι σε ηλικία συνταξιοδότησης ;D ;D ;D Περιόρισε τα σουβλάκια-όπως επαέ- κόψε τα ογγλέζικα-όπως τώρα- και σβήσε απ το μυαλό σου όλους τους μουσικούς ήρωες της εφηβείας σου, όσο το δυναμόν περισσότερο.

  Η φουνή σου είναι αισθαντική τα έχουμε ξαναπιεί, είσαι για ένα σύμφωνο συμβίωσης?  ;D ;D ;D

 

Το άσθμα είναι ρουοκ εποχής 72-75 ηχητικά, πάενε λίγο πιο μπροστά χρονικά

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αποτέλεσμα ειναι εξισου εξαιρετικό. Εχεις και πολυ ωραίο ήχο.

  Μαθαίνω σιγά σιγά, που θα μου πάει....Thanks Καλλιτέχνη.... ;) 

είσαι για ένα σύμφωνο συμβίωσης?  ;D ;D ;D

  Θα ρωτήσω την Πόντια εάν με αφήνει.... :-[ :-X   

Το άσθμα είναι ρουοκ εποχής 72-75 ηχητικά, πάενε λίγο πιο μπροστά χρονικά

  Sorry Mr Paraga αλλά τελικά έχω κατασταλάξει σε αυτόν τον ήχο, που μου αρέσει ταμάλα.... ;) 

  Όσο για την ηλικία συνταξιοδότησης, το αφήνω ασχολίαστο........ ::) :-[         

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Μαθαίνω σιγά σιγά, που θα μου πάει....Thanks Καλλιτέχνη.... ;)     Θα ρωτήσω την Πόντια εάν με αφήνει.... :-[ :-X      Sorry Mr Paraga αλλά τελικά έχω κατασταλάξει σε αυτόν τον ήχο, που μου αρέσει ταμάλα.... ;) 

  Όσο για την ηλικία συνταξιοδότησης, το αφήνω ασχολίαστο........ ::) :-[         

 

Λουκ το σι που λαίμαι και οι ογγλέζοι, αν είναι να σε πάρει από κάτω σε βάνω 10 με τόνο, γνωρίζεις καλά πως εγώ, δεν είμαι ο μεσσίας το τι λέω αφορά τη προσωπική μου και μόνο οφτική γωνία. Οι βαθμοί είναι τσάμπα Αναξίμανδρε, μη μου στερείς την έκφραση γνώμης, επειδή σε συμπαθώ.

Το αυτό ισχύει και για μένα και για όλους, αν είναι να λιβανίζουμε ο ένας τον άλλο.............

  Με θυμίζει τη φάση με τη διασκευή ΚΟΥΠΕΣ, η φάση είναι επαμφοτερίζουσα, μια συμπαθής διασκευή που διχάζει, απέφυγα να μιλήσω. Πρόσφατα έκανα κι εγώ μια διασκευή-δεν την έχω κεκλοφορήσει ακόμα ;D ;D ;D- ούτε σημαίνει πως την έκανα καλά, αν και βασικά άλλοι την έκαναν για μένα και απλά λάλησα το άσθμα ο φωνηταράς :)

  Επιτρέψτε μου την ειλικρίνεια, δεν σας ζητάω ανταπόδοση και δεν το λέω για σένα Φώτη, το λέω για όλους μας επαέ μέσα, αρκεί να μην είμαστε απόλυτοι και παντογνώστες.

 

Εσύ όμως παρά τη ΄΄στενοχώρια σου'' εξαιτίας μου :D καταφέρνεις να είσαι ο καλύτερος μαθητής στο να βελτιώνεσαι απ τις παρατηρήσεις όλων ανεξαιρέτως, αυτό με αρκεί.

Τώρα λεπόν βγες στη σύνταξη γιατί θα μας φας τη δουλειά  ;D ;D ;D 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιότατο και στα ελληνικά!

 

Έχω χάσει λίγο τη συνέχεια, αλλά μιας και είσαι και συ μπάσσος δοκίμασε αν δεν το εχεις κανει ήδη ένα υψιπερατό (highpass) φίλτρο για να κόψεις λίγο τα πολύ μπάσσα πχ απο 200hz και κάτω για καλύτερο blending.  ::)

 

Χαιρετισμούς στην Αλεξανδρούπολη, είχαμε έρθει οικογενειακώς μια φορά πριν... 20 χρόνια αλλά είχαμε κάτσει λίγες ώρες μόνο, ήταν πολύ ομορφα πάντως :)

 

 

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου