Προς το περιεχόμενο

I Don't Need no Doctor - 16 Strings


Jazzjoker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Είδα κι εγώ extended jam, λέω θα γίνεται χαμός. 6.47???  Τόσο έκανε

να πούμε ο Ravi Shankar να κουρδίσει πριν από κάθε κομμάτι.  ;D

 

Πολύ ωραίο, δεν θα έβλαπτε αν και οι μπάσο/ντραμς ήταν λίγο πιο

μέσα στο παιχνίδι. Ή αλλιώς...

 

Τον ντράμερ θα τον ήθελα

λίγο πιο ζωντανούλι

μαζί του κι μπασισταράς

για να χαρείτε ούλοι. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6.47???  Τόσο έκανε να πούμε ο Ravi Shankar να κουρδίσει πριν από κάθε κομμάτι.  ;D

Γι' αυτό δεν έβαζε floyd rose στο σιτάρ.

Φοβόταν μην του σπάσει καμιά χορδή απ' τα σηκώματα, και αναγκαστεί να συνεχίσει το live την επόμενη εβδομάδα. ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου κανει το γραφτηρι

πιανει οτι μπορει το κακομοιρι

ελα δες το βιδεακι

για ν' ανοιξει το αυτακι

(ή ματακι επιλογη δικη σας χαχαχαχχα)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το λαλάτε εσείς καλέ..... :D  αλλά μαζέψτε κάνα φράγκο, να πάρετε και δεύτερο τομ στον τυμπανοκρούστη σας......κρίμας είναι..... :-[ :-X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φίλος Βαγκτανπλάν, ανεβάζω εγώ το σούπερ χάι ντεφινίσιον και μου έρχεσαι εσύ με κασέτα από πανέρι της λαϊκής μετά.  ;D

 

Λοιπόν παίδες που είπατε ότι θα θέλατε στο τζαμ να συμμετέχει και το ριδμ σέξιον, ο μπασίστας γίνεται. Ο ντράμερ αποκλείεται. Είναι σάιμποργκ, κλειδώνει στο τέμπο και δεν το αφήνει με τίποτα. Δηλαδή θα πρέπει να σταματήσουμε και να επαναπρογραμματιστεί.  ;D

 

Φώτη δεν πολυκατάλαβα περί τομ. Αν λείπει, έχει να κάνει με το σετ του μαγαζιού υποθέτω και ο Γιάννης κουβαλάει μόνο πιατίνια και ταμπούρο.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ραι φοιλως...γκοπρο απο paneri ?? Με πληγωνς...χαχαχαχα Ασε που μπορει να τσιμπισει και κανενας να ερθει την Παρασκευη να μας δει.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέτε, τις κακίες που θα πιω, μην τις λάβετε καθόλου υπόψιν.

 

Δεν τραβάει ποτέ το αναλόγιο, στη μπάντα, μαζί και το μικρόφωνο για να πάρει το ποτήρι να πιεί μια τζούρα σκιουί.

Δεν φεύγει ποτέ στο σόλο για να κάτσει δίπλα στο ηχείο να πιεί-πάλι σκιουί-και να κουτσομπολέψει με το κόσμο σα τις τάνες

Ο μπουθαρίστας, δεν τραβάει μικρόφωνα κλπες αηδίες, για να έρθει στη  μόστρα να κάμνει σόλο .

 

Το ντύσιμο είναι απαραίτητο αξεσουάρ μιας μπάντας, προφανώς δεν το έχετε εξετάσει.

 

Αυτά όλα, ίσως και να μην τα παρατηρούσα αν ήμανε στο μαγαζί εκείνο το βράδυ, ή επειδή ξέρω και κανά δυο άνθρωπες απ το γκρουπ και θα ήμανε παρέα με κάποια και δεν θα με ενδιέφερε να τα δω , όμως στο οβίνδεο με θυμίσατε ταβερνείο.

 

  Ταύτο μήνυμα σταλθηκε με ΡΑΤΑΤΑΤΟΛΚ και θα αυτοκαταστραφεί, αν οι παραλήπτες εκνευριστούν

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέτε, τις κακίες που θα πιω, μην τις λάβετε καθόλου υπόψιν....

 

Σιγά τις κακίες μωρέ, απλά είσαι μονίμως γκρινιάρης. Ο μπουθαρίστας δεν τραβάει μικρόφωνα για να κάνει μόστρα αλλά για να πλησιάσει τον άλλο μπουθαρίστα, να κάνουν λίγο show σε μια σκηνή που το μέγεθός της δεν επιτρέπει το παραμικρό κούνημα και ο κόσμος έχει βαρεθεί να τους βλέπει στήλες άλατος (που αν δεν κουνιόμουνα καθόλου θα μου την έλεγες για αυτό btw, είμαι σίγουρος  ;D).

 

Επίσης ο τραγουδιάρης δεν αφήνει τη σκηνή για να πάει να πιει και να κουτσομπολέψει αλλά για να αφήσει το πρώτο πλάνο στους μπουθαρίστες για το παραπάνω show. Για το ντύσιμο όμως έχεις δίκιο, είναι υπό διαβούλευση το θέμα ήδη εδώ και καιρό.

 

Μπλουζορόκ ταβερνείο εγώ γουστάρω πάντως.  ;D

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου