Προς το περιεχόμενο

Creative SoundBlaster X-Fi Platinum Περι ASIO...


AdithetoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

συγκεκριμένα εγώ από live όργανα καμιά ηλεκτρική ή ηλεκτροακουστική να περάσω σοβαρά στο σύστημα, τις φωνές τις περνάω σε στούντιο γιατί και την καλύτερη κάρτα ήχου να πάρω με το ακριβότερο mic για το σπίτι, αν δεν έχω την κατάλληλη μόνωση που έχει ένα στούντιο μια τρύπα στο νερό θα κάνω! πρόχειρα περνάω φωνές να ακούω σε μια γενική εικόνα το ύφος των κομματιών. πιο πολύ ασχολούμαι με vsti ότι καλύτερο μπορώ να βρω...

 

γι' αυτό και αυτό που νομίζω έχει σημασία σε μένα είναι να μην έχω επεξεργαστικά κολλήματα όταν φορτώνω καμιά 10ρια και instruments :D

ίδα τα όνειρα σάρκα να παίρνουνε,

τώρα μαζί του τα βλέπω πεθαίνουνε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κάρτα ήχου δεν έχει να κάνει με τα επεξεργαστικά προβλήματα. Για αυτά υπεύθυνος είναι ο επεξεργαστής και η μνήμη ram :wink:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AMD 64bit +3000 - 1,5Giga RAM

 

αρκούν?

 

Ή να αναβαθμίσω τπτ από αυτά?

ίδα τα όνειρα σάρκα να παίρνουνε,

τώρα μαζί του τα βλέπω πεθαίνουνε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα τώρα να δεις μλκια! έχω και τις 4 θύρες γεμάτες της RAM με 2x512 & 2x256! και δουλεύουνε ζευγάρια! για πες ορε έναν συνδιασμό! πρέπει το ζεύγος να είναι ίδιας τιμής για να δουλέψουν όλες οι κάρτες RAM :D

 

επίσεις μήπως ξέρεις πως μπορώ να κάνω overclokin ? κανένα manual?! η μητρική αναφέρει ότι μπορώ να ανεβάσω τον συγκεκριμένο επεξεργαστή στα +3500 ή +3600 (δε θυμάμαι καλά) DFI μητρική

ίδα τα όνειρα σάρκα να παίρνουνε,

τώρα μαζί του τα βλέπω πεθαίνουνε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου