Προς το περιεχόμενο

Τους μισώ...... ΤΟΥΣ ΜΙΣΩ ΟΛΟΥΣ!!!!


menelaos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ουτε μια τελε τα παληκαρια....Κριμα... :lol:

 

Κάτι μπορεί να ξέρουν...ΧΑΧΑΧΑ!

 

Απάντηση Superfunk: "Μικρός είσαι ακόμα, θα μάθεις..." :lol: :lol: :lol:

 

Προφανώς πρόκειται για κάποιο μαγαζί βέβαια. Τώρα το ότι οι περισσότεροι τις παίρνουν για έπιπλα αυτό είναι πραγματικά χαζό (δυστυχώς ισχύει). Είναι κρίμα να έχεις ένα (έστω) τέτοιο όργανο και να μην το ευχαριστιέσαι στα χέρια σου παρά μόνο ως διακοσμητικό χώρου...

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Απάντηση Superfunk: "Μικρός είσαι ακόμα, θα μάθεις..."

 

Εννοείται....Πλακά στην πλάκα...Μεχρι και σε εμενα που δηλώνω πληκτράς μου κάνανε πλύση εγκεφάλου και μου αρέσουν οι tele...Θα γίνω καλά γιατρε??? :lol:

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε καν τις "αγαπάνε" :lol: δηλαδή να είναι έτσι έστω και λίγο συναισθηματικά δεμένοι μαζί τους.
Αυτό ακριβώς! Δεν μπορώ να καταλάβω ποιο το νόημα. Αν είχα τόσα λεφτά θα προτιμούσα να έχω 2 άντε το πολύ 3 κιθάρες διαφορετικές μεταξύ τους (για να τις χρησιμοποιώ ανάλογα με την περίσταση) και που θα τις έπαιζα και θα τις περιποιόμουν με αγάπη :lol:

url=http://www.echidna-band.com]Echidna

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σα να λέμε, τι θα φορέσω σήμερα? Αυτο θα πει να διαλέγεις στυλ και ήχο. Εγω δεν ζηλέυω ακόμα τις συλλογές ακόμα. Προς το παρών ζηλεύω όσους έχουν κάνει κτήμα τους 50 κλίμακες και σολάρουν για την πλάκα τους! Όταν γίνει και δικό μου κτήμα αυτη η άνεση τότε θα τολμήσω να αγοράσω και κανα 3ο μπάσο! Προς το παρόν δυο μπασάκια ειναι αρκετά να πάει μπροστα η βάρκα... Παω να συνεχίσω το κουπί :lol: :lol: :lol:

 

Ζηλευω ομως επικίνδυνα τις συλλογές ενισχυτών. Θελω Gallien Θέλω Trace Θελω Markbass τα θέλω όλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο η τελευταια φωτογραφια αξιζει, το παλικαρι τουλαχιστον ειχε πενες πανω σε μερικα οργανα που σημαινει πως παιζει με καποια απο αυτα, οι υπολοιποι θα μπορουσαν καλιστα να ειχαν ασχοληθει και με γραμματοσημα :D

 

Υ.Γ τι να τις κανει καποιος τοσες PRS?και μαλιστα αρκετες απο αυτες ιδιες?να δειτε που ειναι φωτο απο το συγγενολόι του Paul :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοθλάχιστον ο τελευταίος έχει ποικηλία

 

Πράγματι.

 

Να πω ότι οι PRS διαφέρουν τόσο πολύ σε ήχο η μια απο την άλλη πάει και έρχεται :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σα να λέμε' date=' τι θα φορέσω σήμερα? Αυτο θα πει να διαλέγεις στυλ και ήχο. Εγω δεν ζηλέυω ακόμα τις συλλογές ακόμα. [b']Προς το παρών ζηλεύω όσους έχουν κάνει κτήμα τους 50 κλίμακες και σολάρουν για την πλάκα τους! Όταν γίνει και δικό μου κτήμα αυτη η άνεση τότε θα τολμήσω να αγοράσω και κανα 3ο μπάσο! [/b]Προς το παρόν δυο μπασάκια ειναι αρκετά να πάει μπροστα η βάρκα... Παω να συνεχίσω το κουπί :lol: :lol: :lol:

 

Σωστός ο νέος . Εύγε. 8)

Ετσι για να μη βγαίνουμε και εκθέτουμε και περιφανευόμαστε ο καθένας για τον εξοπλισμό του, σα να κάνουν τα ράσα τον παππά. :wink:

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο έπρεπε να νοιώθω κι όταν βλέπω τον τραμπ με τα μανουλομάνουλα αλλά κι εκεί αυτό πού βλέπεις δεν είναι πάντα αυτό πού είναι....εμένα μάλλον μισώ που δέν παίζω ακόμα και ίσως ποτέ όπως θα ήθελα...

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου