Προς το περιεχόμενο

Η μπάντα της εκπομπής " Βραδυ".


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διασκευομπάντες στην τηλεόραση. Big whoop, που λεν' κι οι Αμερικαναίοι. Υποθέτω πως τα φράγκα βγαίνουν πάντως, οπότε μπράβο τους.

Δεν νομιζω.

Ενα μερος μονο των χρηματων εχουν πληρωθει, κι αν κλεισει το Mega θα χασουν τα δεδουλευμενα.

Ολοι βγαζουν (σοβαρα) χρηματα στην πλατη των μουσικων, εκτος απο εμας. (για να το συνδυασω με το αλλο τοπικ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν βλέπω σχεδόν ποτέ ροη  τηλεόρασης.

 

Που και που , αν τύχει, χαζεύω την εκπομπή του Κωστόπουλου.

 

Μου άρεσε ιδιαίτερα η μπάντα (αν εξαιρέσω την κοπελίτσα, που μάλλον της έχουν το μικρόφωνο κλειστό- και δεν την ακούω).

 

Μου άρεσε και το παίξιμό τους, και ΚΥΡΙΩΣ πως βγαίνουν σαν ήχος στον αέρα.

 

Από τις ελάχιστες -για να μην πω μοναδική - περίπτωσεις  που ακούω σωστά μπάσο και γενικά συχνοτικά ευδιάκριτα όλα τα όργανα στην TV (σε Ελληνική παραγωγή).

 

Μπράβο στα παιδιά και στον ηχολήπτη.

 

Δεν έχω δει την εκπομπή για να έχω άποψη, αλλά στο παρελθόν που τους είχα τσεκάρει όντως ακούγονται καλά και είναι και δουλεμένοι. Επίσης ξεχωρίζουν λόγω καλών φωνών.

 

Τη Λουκία είχε τύχει να τη δω σε ένα ζωντανό με τους Foolproof Apple-Pie (δυνατή μπάντα που έκανε κατά βάση funky covers), και το είχε πραγματικά καλά στο soul-RnB-funk.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου