Προς το περιεχόμενο

καθυστερηση ήχου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

οι asio4all είναι λογισμικό που προσομοιώνει λειτουργία asio για hardware που δεν συνοδεύεται από δικό του asio driver.

Το κατεβάζεις, δωρεάν.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι asio4all είναι λογισμικό που προσομοιώνει λειτουργία asio για hardware που δεν συνοδεύεται από δικό του asio driver.

Το κατεβάζεις, δωρεάν.

 

υπάρχει κάποιο link για να το κατεβάσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση για την εγκατάσταση.  Έχει δύο επιλογές.  ReWuschel και Off-Line Settings. Από αυτά τσεκάρω κάτι;

 

οffline settings να τικαρεις.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

και μην ξεχάσεις να τους δηλώσεις στο ez (δες 1:55 του video)...

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου φιλε μου. Κατα την άποψη μου η λύση είναι μια εάν δεν εχεις κάρτα ήχου άλλη εκτός του κυκλώματος του PC σου. Γράψε στο google " asio4all " μπες στη πρώτη σελίδα και κατέβασε τους οδηγούς asio4all. Εγκατέστησε το πρόγραμμα, άνοιξε το, μπες στις ρυθμίσεις βάλε buffer 256 για αρχη. Μη το κλείσεις. Άνοιξε το ezdrummer πήγαινε στα preferences η options πως το γράφει επέλεξε audio και βάλε για κάρτα ήχου την επιλογή Asio4all in/out. Εάν εχει καθυστέρηση που δεν νομίζω πειραματισου με χαμηλότερες τιμές buffer στις ρυθμίσεις Asio4all εχει εκεί μια μπάρα. Πχ 128 η 64. Αυτά, καλημέρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου