Προς το περιεχόμενο

YAMETH Χρόνια Πολλά!!!


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρόνια πολλά YAMETH με υγεία καθώς και για όλους τους Γιάννηδες και Γιάννες σε τούτο εδώ το σπιτικό που μας φιλοξενεί. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

χρονια πολλα και απο εμενα yameth!σε ευχαριστουμε για την φιλοξενια και για ολη αυτην την μεγαλη και ωραια παρεα που στην ουσια εσυ δημιουργησες!!

 

χρονια πολλα και στον jam με τα μοναδικα πεταλακια του που μου εχουν φτιαξει τον ηχο αρα και την...ζωη μου..:lol:

 

χρονια πολλα και σε οσους απο εδω μεσα δεν γνωριζω οτι τους λενε γιαννηδες!!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά YAMETH με υγεία καθώς και για όλους τους Γιάννηδες και Γιάννες σε τούτο εδώ το σπιτικό που μας φιλοξενεί. :)

Επαναλαμβανω!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά YAMETH με υγεία καθώς και για όλους τους Γιάννηδες και Γιάννες σε τούτο εδώ το σπιτικό που μας φιλοξενεί. :)

Επαναλαμβανω!!!!

 

Και εγω επαναλαμβάνω!! +

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά YAMETH με υγεία καθώς και για όλους τους Γιάννηδες και Γιάννες σε τούτο εδώ το σπιτικό που μας φιλοξενεί. :)

Επαναλαμβανω!!!!

 

Και εγω επαναλαμβάνω!! +

 

Κι εγώ :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aγαπητέ κύριε Ιωάννη Μεθενίτη σας ευχόμεθα χρόνια πολλά και καλά με πολλές και καλές δημιουργίες, το ίδιο ευχόμεθα για όλους τους Ιωάννηδες και τις Ιωάννες αυτού του τόπου 8O :lol: άσχετο :lol:

 

 

χρόνια πολλά Γιάννη και ότι επιθυμείς να το 'χεις. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου