Προς το περιεχόμενο

midnight blues cover


vasilisgeo72

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλό σαν παίξιμο, αλλά η κιθάρα σου είναι τέρμα αριστερά και αυτό δεν είναι καλό  ;)

είναι μια fender Stratocaster am 2007 ash bady με τρείς Seymour Duncan 59 που σπλιταρουν όλοι . Ευχαριστώ φιιλε μου

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε?  ::)  :P

Με ένα μέλος του νοιζ (αστέρι στα DIY) έχουμε βγάλει το εργοστασιακό χρωμα έχουμε τονίζει το ξύλο  και το έχουμε περάσει με try oil..... Neck και bridge είναι οι sl59 και στην μέση stk1.

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία όλα αυτά αλλά που κολλάνε σε αυτο που έγραψα εγώ?  ???

το τέρμα αριστερά το έπιασα ότι δεν βλέπεις την κιθάρα για πες μας και τι εννοείς γιατί το έπιασα μάλλον λάθος

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηχητικά εννοώ...στη μίξη την έχεις τέρμα αριστερά  ;)

εδώ ξύνεις πληγή....αγόρασα το ableton όμως δεν το...εχω συν ότι όσο προχωράει το κομμάτι ανεβάζει..τέμπο.Έτσι την εγγραφή την έκανα με δωρεάν πρόγραμμα που ...είναι αριστερό  ;D και δεν έχω μάθει ακόμα τα κόλπα του.  :) Έχεις απόλυτο δίκιο

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εγγραφή είναι με μικρόφωνο πάνω  στον blackstar ht5 με κάρτα focusrite Scarlett 2i4 και κάτι κάνω λάθος...αυτά φεύγω για δουλειά ευχαριστώ φίλε  :)

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου