Προς το περιεχόμενο

UK και καλύτερη αποστολή!


Alchemist

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχοντας δει κατά καιρούς τα διάφορα θέματα που έχουν τεθεί, έχω μια ξεκάθαρη άποψη σχετικά με τον καλύτερο τρόπο για να παραλάβεις ένα δέμα από τις ΗΠΑ. Αν όμως μιλήσουμε για το Ηνωμένο Βασίλειο, τι παίζει;

 

Υπάρχει κάποια υπηρεσία π.χ. Βρετανικά ταχυδρομεία, εταιρία courier ή οτιδήποτε άλλο που να είναι προτιμότερη για αποστολές από Αγγλία για Ελλάδα; Υπόψιν, δεν μιλάω τόσο για άμεση παράδοση όσο για φτηνότερη χρέωση σε ένα δέμα περίπου 12 κιλά (synth κοινώς).

 

Ευχαριστώ άπαντες! :wink:

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διστυχώς τα Βρετανικά ταχυβρωμία είναι πανάκριβα!!!

 

Εκτός και αν πετύχεις κάποιον που έχει ειδική Business συμφωνία οπότε τα πράγματα αλλάζουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δε νομίζω να παίζει κάτι τέτοιο στην περίπτωσή μου, να το ανασκευάσω καλύτερα.

 

Ποιά εταιρία μεταφορών (UPS, Fedex, κλπ) συμφέρει για αποστολή από UK; ΟΕΟ;;; :lol:

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα synth, 61 πλήκτρα (για να καταλάβεις μέγεθος), βάρος κάπου 12 κιλά (11 το πλήκτρο και το flight case στο οποίο θα φτάσει).

 

Μη με τσακίσεις μόνο... :(

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, τι να πούμε τώρα. Είσαι θεός... :wink:

 

Στείλε μου διεύθυνση, θα λάβεις γλάστρα! :lol: Σοβαρά τώρα, ευχαριστώ πάρα πολύ...

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου