Προς το περιεχόμενο

Τι ώρα κοιμόμαστε;;


menelaos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο ηλεκτρολόγος μίλησε τη γλώσσα της αλήθειας, αλλά δε σου είπε τη καλύτερη καβάντζα από ολες: το διοκητήριο.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ο ηλεκτρολόγος μίλησε τη γλώσσα της αλήθειας' date=' αλλά δε σου είπε τη καλύτερη καβάντζα από ολες: το διοκητήριο.[/quote']

 

I couldn't agree more! :wink:

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τώρα που το φερε η κουβεντα που υπηρετείς...??

 

Αφήστε παίδες ήρθε το κωλοχαρτο να πάω για στοιχεία για το στρατό.....Επαθα την πλακα μου όταν το είδα....:lol:

 

Το καλό είναι ότι το σόι μου είναι τίγκα στους στρατιωτικούς και ελπίζω για ένα καλύτερο στρατιωτικό μελλον....

 

Για πές πώς είναι???...Τοοοοσο χάλια όσο το περιγράφουν??

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πές πώς είναι???...Τοοοοσο χάλια όσο το περιγράφουν??

 

Ο στρατός είναι σχεδόν εξ ολοκλήρου εγκεφαλική υπόθεση. Σημασία έχει πως θα σταθείς ΕΣΥ απέναντι σε ό,σα πρόκειται να δεις. Πολλά θα δεις, καλά και κακά. Κράτα μια στοιχειωδώς καλή ψυχολογία και κάνε αυτό που σου λένε, όπως κι αν στο λένε (η λογική μας τελείωσε, ξέρεις). ¶λλο "μυστικό" εγώ δεν ξέρω.

 

Αν έχεις υψηλές προσβάσεις, μην έρθεις Μυτιλήνη εκτός κι αν είσαι ΑΠΟΛΥΤΑ σίγουρος ότι ξέρεις τι κάνεις... :wink:

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχως κομαμε αργα συνηθως κατα τις 11 και 30 αλλα ηθελα να κοιμαμε στις 9 8O .ξυπναω 7 το πρωι και παω σχολειο.αυτο με τον υπνο και τη θητεια που ειπωθηκε δεν το καταλαβα ειναι κολπο για το στρατο? :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιασονα σου ήρθε το χαρτί για να περάσεις περιοδεύον??? (έτσι λέγεται?? :) ) Ασε εμένα μου ήρθε και έχω φρικάρει....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λατρεύω τη νύχτα... Προσπαθώ να κοιμάμαι όσο το δυνατόν νωρίτερα τις καθημερινές γιατί η 3η Λυκείου είναι ΠΟΛΥ ζόρι...Αλλα 1 το διάβασμα, 1 το Noiz.. Συνήθως κοιμάμαι κατα τη 1... Τώρα σε Παρασκευές, Σάββατα και διακοπές... απλά ΛΙΩΝΩ... Κοιμάμαι 5 και ξυπνάω 4... :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με τον ύπνο, ποτέ νωρίτερα από τη 1, αυτό είναι στάνταρ. Συνήθως κάπου στις 2 πέφτω στο κρεβάτι αλλά αν κολλήσω με το σερφάρισμα, με το διάβασμα ή με το PC (συμβαίνει συχνά τελευταία) μπορεί να πάει και 3-4 προτού αποφασίσω να ξεραθώ. Επειδή όμως το 8ωράκι μου το θέλω, καταλήγω να σηκώνομαι από τις 10 και μετά και μου τη σπάει ρε γαμώτο. Όποτε σηκώνομαι μέχρι τις 9, νιώθω ότι έχω μισή μέρα παραπάνω!

Ύπνο το μεσημέρι μόνο μετά από τρελό ξενύχτι και πρωινό ξύπνημα. Μπά, ούτε τότε! Απλά κοιμάμαι νωρίς το επόμενο βράδυ.

 

Σχετικά με το στρατό... ρε παιδιά μόνο εγώ είμαι ο βλαμμένος και θέλω να δηλώσω για προεδρική φρουρά όταν καταταγώ; :? Μαζοχισμός, το ξέρω αλλά μου έχει κάτσει!

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξυπναω 7 το πρωι και παω σχολειο.αυτο με τον υπνο και τη θητεια που ειπωθηκε δεν το καταλαβα ειναι κολπο για το στρατο? :o

 

βλακεία να μην έχεις έναν απουσιολόγο καβάτζα... εγώ τότε (β και γ λυκείου βασικά) 9παρά με 9:30 ξύπναγα' date=' με κάτι διαλείματα για 7 μία ή δύο φορές τη βδομάδα. Έτσι κι αλλιώς πέρα απο κάτι μαθηματικά, φυσικοχημείες, βιολογία, άντε κι αρχαία αν είσαι θεωρητικής, όλες οι άλλες ώρες είναι χαμένες αν τις κάνεις στο σχολείο κι οχι μόνος σου.

 

Εγώ λατρεύω τη νύχτα... Προσπαθώ να κοιμάμαι όσο το δυνατόν νωρίτερα τις καθημερινές γιατί η 3η Λυκείου είναι ΠΟΛΥ ζόρι...Αλλα 1 το διάβασμα, 1 το Noiz.. Συνήθως κοιμάμαι κατα τη 1... Τώρα σε Παρασκευές, Σάββατα και διακοπές... απλά ΛΙΩΝΩ... Κοιμάμαι 5 και ξυπνάω 4...

 

. . .

Συγγνώμη αλλά είσαι απαράδεκτος :twisted: ... Ως γνωστόν στην Γ λυκείου δεν είσαι πια άνθρωπος με την κλασική έννοια του όρου, αλλά ένα ακόμα "υποψήφιο".

Το υποψήφιο λοιπον, ζει με 4 πράματα: διάβασμα-φαγητό-χέσιμο-ύπνο. Με αυτή τη σειρά σπουδαιότητας Το πρώτο δε, συνεχίζεται και στα υπόλοιπα δύο. Ποιο noiz, ποιό Σάββατο και ποιές διακοπές μας λες τώρα...

 

--

I'm never wrong. I once thought I was wrong, turns out, I was mistaken.

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου