Προς το περιεχόμενο

Τι ώρα κοιμόμαστε;;


menelaos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από αύριο λοιπόν' date=' back to normal!! 11 θα είμαι όρθιος - κι αυτό είναι δέσμευση![/quote']

Nαι,καλα... :lol: :lol: Τα λεγαμε κι εμεις αυτα... :lol: :lol:

 

Αύριο ρε! :evil: Αύριο θα δεις post μου από τις 11 το πρωί! (στις 3 που θα ξυπνήσεις :P:P:P)

 

:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Από αύριο λοιπόν' date=' back to normal!! 11 θα είμαι όρθιος - κι αυτό είναι δέσμευση![/quote']

Nαι,καλα... :lol: :lol: Τα λεγαμε κι εμεις αυτα... :lol: :lol:

Αύριο ρε! :evil: Αύριο θα δεις post μου από τις 11 το πρωί! (στις 3 που θα ξυπνήσεις :P:P:P)

:lol:

 

:( :( :( :( :( :( :(

Αυριο δεν εχεις σχολη ομως!!

 

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά δεν λέει να κοιμάσαι μετά τις 8 το πρωι βασικά! Ότι ώρα και να έχεις κοιμηθει το βραδυ(σχεδον). Και μόνο για να ακούσεις, παίξεις, φτίαξεις μουσική αξίζει να σηκωθείς :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω απ'οτι φεναιτε ειμαι πρωινος τυπος...

κατα τις 12 κοιμαμε και ξυπναω στις 9 κατα βαση

κ σαββατ/ριακα παλι 9 το ματι γαριδα!!!

 

παλι καλα να λες, το καλοκαιρι με ειχαν πιασει κατι αυπνιες που δεν κοιμομουν καθολου γαι 2,3 μερες.κακο πραμα οι αυπνιες.....(και το αγχος......)

sleeping rulz :P

I-Empire.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:( :( :( :( :( :( :(

Αυριο δεν εχεις σχολη ομως!!

 

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

So? Κάθε μέρα που θα ξυπνάω θα σου στέλνω pm ρε, για να μάθεις :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώπω, χτυπάτε εκεί που πονάει!

 

Χτές κοιμήθηκα 20:00 με 00:00 όπου ξύπνησα, μπήκα στο Noiz μέχρι τις 02:00 και μετά επειδή δεν μπορούσα να κοιμηθώ διάβαζα μέχρι τις 5:00!

Ξύπνησα για επείγουσα ανάγκη στις 7:00 και μετά στις 14:00!

Αυτό θα πεί άστατος ύπνος, ε;

Είναι η φάση που προσπαθώ να ξαναλλάξω το βιολογικό μου ρολοόι για να ξυπνάω στις 8.

 

Θα συμφωνήσω με τον Flemail, είναι σκέτη υγεία να σηκώνεσαι νωρίς. ¶σε που νιώθεις ότι έχεις όλη την ημέρα μπροστά σου! Α, και ένας υπνάκος από τις 19:00 μέχρι τις 20:00 σου δίνει πολλή extra ενέργεια, αλλά δεν είναι εκνευριστικό όταν κόβεις την ημέρα στην μέση;;

I have a passion lord and it won't go away

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απ'οταν μπηκα στην σχολη (εδω και 4 χρονια δηλαδη) εχω βρικωλακιασει,οσοι με ξερουν με φωναζουν νυχτεριδα!Πριν τις 5 δυσκολο να κοιμηθω! Το προβλημα ειναι πως κατι εχω παθει τωρα τελευταια και δεν μπορω να κοιμηθω μετα τις 10 βαρια 11 το πρωι :cry: και νιωθω συνεχεια πως μου λειπει υπνος. Γιαυτο δεν λεω ποτε στην μεσημεριανη σιεστα, αν προλαβαινω (σπανια δηλαση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χάλια, όταν δουλεύω συνήθως μετά τις 6 τα χαράματα. Όταν δεν δουλεύω το νωρίτερο είναι μετά τις 5 τα χαράματα επίσης. Η δύναμη της συνήθειας βλέπετε. Υπάρχουν μέρες που νοιώθω σαν νυχτοφύλακας όταν μπαίνω στις 5 το πρωί στο Νοϊζ και δεν υπάρχει ψυχή, λες και θέλω να σιγουρευτώ ότι όλοι κοιμούνται :) .

Πάντως θα συμφωνήσω ότι το καλύτερο είναι να κοιμάσαι νωρίς και να ξυπνάς 8 το πρωί. Όποτε το έχω κάνει, (σπανιότατα) λόγω του ότι δεν κοιμήθηκα καθόλου το προηγούμενο βράδυ, έχω φοβερή ενέργεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι studiom βλέπω οτι τελικά υπάρχει πολύς κόσμος εκείνη την ώρα στο νοιζ :) εγώ γενικά κοιμάμαι 04-05 μέχρι τις 10-11 που αρχίζω δουλειά, 6-7 ώρες το πολύ δηλαδή. Βλέπω μερικούς που κοιμούνται 8άωρα και 9αωρα και αναρωτιέμαι πως το κάνουν... Αν κλείσω 9 ώρες ύπνο, μετά δεν θα κοιμηθώ για 2 μέρες... Το κακό είναι οτι με τα 6αωρα νιώθω κουρασμένος κάθε τόσο, αλλά αν δεν είμαι λίγο ψόφιος απ'τη νύστα, απλώς δε με παίρνει ύπνος.

 

 

--

I'm never wrong. I once thought I was wrong, turns out, I was mistaken.

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω μερικούς που κοιμούνται 8άωρα και 9αωρα και αναρωτιέμαι πως το κάνουν... Αν κλείσω 9 ώρες ύπνο' date=' μετά δεν θα κοιμηθώ για 2 μέρες... Το κακό είναι οτι με τα 6αωρα νιώθω κουρασμένος κάθε τόσο, αλλά αν δεν είμαι λίγο ψόφιος απ'τη νύστα, απλώς δε με παίρνει ύπνος.[/quote']

 

Εγώ πάλι πιστεύω ότι αν κάνεις πολλά πράγματα την ημέρα δεν σου φτάνει το 8ωρο του ύπνου. Ιδίως αν διαβάζω ή λόγω σωματικής κούρασης...

 

Η καθιστική ζωή θα μας φάει όλους.

 

Και αν δεν έχεις κάτι ενδιαφέρον να κάνεις μέσα στην μέρα, είναι ένας λόγος παραπάνω για να κάτσεις στο κρεβάτι :D

I have a passion lord and it won't go away

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου