Προς το περιεχόμενο

Για τους ......τουριλουρίλου με ...αγάπη χεχεχε


dimicupo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...εκτός απο Καλομοίρα γιατί οι άλλοι είναι φλώροι και δεν έχουν ωραία βυζιά :lol: :lol: :lol:

Διαφωνώ κάθετα (και κατά κύριο λόγο οριζόντια). Τόσα ωραία βυζιά παίζουν στην ελληνική pop σκηνή!! Να κάνουμε ένα poll????

 

Αν ήσουν το ξαδερφάκι μου δε θα το ελεγες αυτό:wink:

 

Ώπα' date=' ώπα... Τώρα το παράκανες!!! :evil: :evil: :evil: Παρακαλώ κάποιος mod να τον κάνει ban, αλλιώς αποχωρώ (και θα κάνω και 7 threads που θα σας το λέω πριν φύγω :twisted: :twisted: :twisted:) :lol: :lol:[/quote']

 

Βρε βρε να τα μααααας τουλάχιστον ας πλακωθούμε για κάτι άλλο.Κρίμα που το noiz είναι μουσικό forum.Θα ξεσκάγαμε λίγο

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

dimicupo οκ με κάλυψες

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 74
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Γιατί ρε Μπάμπη, τι σχέση έχει η κοπέλα με την μουσική για να την βάλω στο επίσημο θρεντ; Σκυλοποπτραγουδίστρια είναι... :lol:

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε' date=' άσε να βελτιώνονται και τα υπόλοιπα!! :lol: :lol: :lol:[/quote']

 

 

Γιατί ρε Μπάμπη, τι σχέση έχει η κοπέλα με την μουσική για να την βάλω στο επίσημο θρεντ; Σκυλοποπτραγουδίστρια είναι... icon_lol.gif

 

Έχετε κάποιο δίκιο :roll: :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει ας ανακεφαλαιώσουμε,για να κλείσει και αυτό....λοιπόν ο Μάλμστιν είναι ενας χοντροποζεροσουβλατζόμαγκας που με λεγκατοχλαπάτσες εντυπωσιάζει τα πλήθη,σίγουρα άμα του βγάλεις τη πρίζα θα λέει " ο μαν γουατ χάπενεντ,σαμεθινκ ιτσ ρονγ" .....και τον ανέχομαι μόνο επειδή δε θέλω να σας στενοχωρώ.....δεν τον μισώ,να είμαστε ξήγες,πάλι καλά που έχει αντικείμενο ο χλαπατσάκος......σας ξαναλέω.....χωρίς πρίζα φαίνονται οι μπαλούμπες....ο υβγκάκος έχει ....φιστικάκια......φιλούμπες.... 8) 8)

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει ας ανακεφαλαιώσουμε' date='για να κλείσει και αυτό....λοιπόν ο Μάλμστιν είναι ενας χοντροποζεροσουβλατζόμαγκας που με λεγκατοχλαπάτσες εντυπωσιάζει τα πλήθη,σίγουρα άμα του βγάλεις τη πρίζα θα λέει " ο μαν γουατ χάπενεντ,σαμεθινκ ιτσ ρονγ" .....και τον ανέχομαι μόνο επειδή δε θέλω να σας στενοχωρώ.....δεν τον μισώ,να είμαστε ξήγες,πάλι καλά που έχει αντικείμενο ο χλαπατσάκος......σας ξαναλέω.....χωρίς πρίζα φαίνονται οι μπαλούμπες....ο υβγκάκος έχει ....φιστικάκια......φιλούμπες.... 8) 8)[/quote']

 

Εμένα πάλι στο G3 με την κλασική μια χαρά μου ακούστηκε :roll: :D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι φαν του malmsteen αλλά ακουστε τον και στην κλασσική πριν τον βγάλετε άσχετο έτσι απλα....

 

 

 

Ritcie και το capriccio catalan να παιζει σε τέμπο ...450....είναι σουβλακόφατσα το παλληκάρι και απαγορεύεται να τον ακούμε....σόρρυ

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου