Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για Fender Strat American Standard 2007


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφορουμίτες, χαιρετώ και ζητώ τα φώτα σας!

Βρίσκω εδώ στα εξωτερικά, σε αγγελία μεταχειρισμένων, να δίνει κάποιος την συγκεκριμένη κιθάρα, χρώμα Olympic White και πλειοδοτώ με 450 ευρώ.

Θα πάω να την τσεκάρω από κοντά εννοείται, αλλά η σχέση ποιότητας/τιμής είναι καλή;

 

Στη μια και μοναδική φωτογραφία της αγγελίας, δείχνει ελάχιστα χρησιμοποιημένη (του ζήτησα να μου στείλει κι άλλες φωτό εννοείται, γιατί είναι και ταξίδι για μένα το να πάω να τη δω (μένω στις Βρυξέλλες και ο πωλητής βρίσκεται κοντά στα σύνορα της Ολλανδίας).

Κι αν πάω με το καλό, υπάρχει κάτι συγκεκριμένο που θα πρέπει να προσέξω (εκτ΄ςο από το αν υπάρχει κάποια εξώφθαλμη πονηριά εννοείται);

Μου δίνει και serial Νο Z782703 USA

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

 

Fender strat - A vendre €350 à Lommel | 2ememain.be

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Guru

Eκ πρώτης γρήγορης ματιάς στην εικόνα, κάποια πράγματα φαίνονται παράξενα.

 

Έλειψη truss rod τρύπας στο headstock, παράξενο logo, παράξενο forearm contour, περίεργες αποστάσεις από τα dots του 12ου τάστου, το σχήμα του headstock, κάτι...δεν ξέρω.

 

Κάποιος Strat-o-λόγος να μας διαφωτίσει?

Hλιθιούθιερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του έχω ζητήσει να μου στείλει λεπτομερείς φωτογραφίες. Και τον ρωτάω αν έχει και original θήκη. Αν το κάνει θα γελάσουμε... Μετά δεν το χω σε τίποτα να κάνω με τρένο τα 100 χλμ μέχρι το κολοχώρι του και να τον κάνω ασήκωτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμάμαι καλά η μόνη Strat με μικρό headstock και logo που χρησιμοποιείται στο μεγάλο είναι του 1982. Πιθανόν να έχει βάλει το decal μόνος του και να έχει κάνει λάθος ή ο άνθρωπος είναι τελείως άσχετος και απλά να την αγόρασε έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ηighway one stratocaster θα μπορούσε να είναι (που είναι made in usa).

Όχι standard.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου