Προς το περιεχόμενο

Κουρδιστίρι για κιθαρα


ginargiros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα με πυροβολήσετε που είμαι κολλημένος με το πηρουνάκι και αυτί ?

 

ΝΑΙ :lol:

 

Γιατί σίγουρα είσαι από αυτούς που στα λαιβ σταματάνε για 5 λεπτά πριν από κάθε κομμάτι και κουρδίζουν την κιθάρα γιατί ποτέ δεν τους ακούγετε τέλεια κουρδισμένη και θεωρούν τα κουρδιστήρια αναξιόπιστα διαβολομηχανήματα και έτσι σπάνε και να νεύρα του κόσμου αλλά και των υπολοίπων μουσικών! :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα με πυροβολήσετε που είμαι κολλημένος με το πηρουνάκι και αυτί ?

 

ΝΑΙ :lol:

 

Γιατί σίγουρα είσαι από αυτούς που στα λαιβ σταματάνε για 5 λεπτά πριν από κάθε κομμάτι και κουρδίζουν την κιθάρα γιατί ποτέ δεν τους ακούγετε τέλεια κουρδισμένη και θεωρούν τα κουρδιστήρια αναξιόπιστα διαβολομηχανήματα και έτσι σπάνε και να νεύρα του κόσμου αλλά και των υπολοίπων μουσικών! :lol: :lol:

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

οχι ρε.....τουναντίον,σαν ηλεκτρονικός λατρεύω σχεδόν όλα τα...διαολομηχανήματα....απλά βλέπω και τις ανοχές τους και κατάλαβα ότι πρέπει να μάθεις να ζεις και με το κουρδιστήρι που συνίθισες,και το πιο καλό ¨παίζει" κάτι ψιλά όσο καλά και να αυτοκαλιμπράρεται...το πηρούνι λόγω .....φλινστοουναντζε είναι κατά τι πιο χλαπατσοσταθερό..

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είστε κακοί' date='το πηρουνάκι άμα το βαρέσεις δυνατά και το κολλήσεις στο σκάφος ακούγεται μια χαρά.....και κουρδίζεις μια χαρά..[/quote']

 

Μια χαρά my ass κουρδίζεις... δεν μας είπες για τις αρμονικές. :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είστε κακοί' date='το πηρουνάκι άμα το βαρέσεις δυνατά και το κολλήσεις στο σκάφος ακούγεται μια χαρά.....και κουρδίζεις μια χαρά..[/quote']

 

Μια χαρά my ass κουρδίζεις... δεν μας είπες για τις αρμονικές. :roll:

 

Σε έχασα εδώ,στον ίδιο τόνο που ξεκινάω τις τσεκάρω αρμονική με ανοιχτή αντίστοιχη χορδή και το αυτί...όταν υπάρχει συνήχηση δεν ακούς ταλαντώσεις.....γιατί πρέπει σώνει και καλά να είναι your ass ? εκτός κι αν πρέπει να πάμε στην αντίπερα όχθη,κάτι που ούτε εγώ υποστηρίζω με φανατισμό και να τα κάνουμε όλα και μόνον με μπλιμπλίκια...λυπάμαι αλλά πως να το κάνουμε,γίνεται και χωρίς αυτά,χωρίς να σημαίνει ότι όποιος τα χρησιμοποιεί,κι εγώ το κάνω όταν βιάζομαι,είναι υποδυέστερος σε κάτι απο αυτούς που δέν....

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λυπάμαι αλλά πως να το κάνουμε' date='γίνεται και χωρίς αυτά,χωρίς να σημαίνει ότι όποιος τα χρησιμοποιεί,κι εγώ το κάνω όταν βιάζομαι,είναι υποδυέστερος σε κάτι απο αυτούς που δέν....[/quote']

 

Λυπάμαι, αλλά'πως να το κάνουμε, είσαι 1000% λάθος, αλλά δεν θα κάτσω τώρα εγώ να σου βάλω μυαλό, εξάλλου δεν έχεις δώσει δείγματα ότι παίρνεις και από λόγια, ναι; :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λυπάμαι αλλά πως να το κάνουμε' date='γίνεται και χωρίς αυτά,χωρίς να σημαίνει ότι όποιος τα χρησιμοποιεί,κι εγώ το κάνω όταν βιάζομαι,είναι υποδυέστερος σε κάτι απο αυτούς που δέν....[/quote']

 

Λυπάμαι, αλλά'πως να το κάνουμε, είσαι 1000% λάθος, αλλά δεν θα κάτσω τώρα εγώ να σου βάλω μυαλό, εξάλλου δεν έχεις δώσει δείγματα ότι παίρνεις και από λόγια, ναι; :roll:

 

το τελευταίο με στενοχώρησε πραγματικά.....μα πραγματικά....δεν θέλω να είναι αλήθεια.

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μια χαρά my ass κουρδίζεις... δεν μας είπες για τις αρμονικές. :roll:

 

Ξυπνάει ο αμερικάνος μέσα σου;; :lol: :lol: :lol:

 

 

Εγω παιδιά έχω ένα Matrix( 8O ) και κάνω μια χαρά τη δουλειά μου.Μπαταρίες πρέπει να έχω μαζί όμως γιατί δεν ξέρεις πότε θα σου την κάνει και δεν έχω χώρο για άλλο πετάλι κουρδιστήρι :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου