Προς το περιεχόμενο

300 - The movie


Abraxas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μωρέ δεν τον σύγκρινα τον άνθρωπα με τον μπραντ πιτ, κάθε άλλο, απλά σαν απορία για την υλοποίηση της ταινίας πήγαινε το σχόλιο μου...

 

¶σχετο αλλά είχα ακούσει ότι και ο πρέσφιλντ θα έβγαζε το βιβλίο του σε ταινία, έχει ακούσει κανείς τίποτα για αυτό; Α, και όσοι δεν το έχουν κάνει ήδη, να τρέξουν να πάρουν/δανειστούν/κλέψουν και να διαβάσουν τα βιβλία του!!! Επιβάλλεται, για "ελληναράδες" και μη!!! 8)

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

He received a "Certificate of Bravery" from the Royal Humane Society.

Γι αυτό τους πάω τους κρυόκωλους! Είναι ρομαντικοί μέχρι αηδίας! :lol: :lol: :lol:

Στρειδια.Με τον πατερα μου ειχα κανει πριν 6 χρονια το ιδιο πραγμα,ειχαμε

σωσει ενα Αγγλακι 3 χρονων απο βεβαιο πνιγμο.Ουτε ενα cart-postal δε μας στειλανε οι ξενερωτοι για ενα ευχαριστω.

Κρυοκωλοι,οπως ακριβως το ειπες Παρη..

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως ακριβως το ειπες Παρη..

 

ΣΟΒΑΡΑ, ποιόν λένε Πάρη, ΠΟΙΟΝ ΛΕΝΕ ΠΑΡΗ?!?!?!?!?!

 

 

Έχουμε ανοιχτούς λογαριασμούς.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :P :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρις ! :o :P :P

 

:wink:

 

Aπό τότε που με θυμάμε πρέπει να έχω απαντήσει χιλιάδες φορές την ερώτηση "Το Πάρις με ι γράφεται?" :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρις ! :o :P :P

:wink:

Aπό τότε που με θυμάμε πρέπει να έχω απαντήσει χιλιάδες φορές την ερώτηση "Το Πάρις με ι γράφεται?" :lol:

 

Ειδες ομως εγω?... :lol: :lol: :lol: Κατευθειαν!

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν το Πάρις Χίλτον ένα πράγμα... :lol:

 

Aυτή η ερώτηση συνήθως προέρχεται από μη Έλληνες :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶σχετο αλλά είχα ακούσει ότι και ο πρέσφιλντ θα έβγαζε το βιβλίο του σε ταινία' date=' έχει ακούσει κανείς τίποτα για αυτό; Α, και όσοι δεν το έχουν κάνει ήδη, να τρέξουν να πάρουν/δανειστούν/κλέψουν και να διαβάσουν τα βιβλία του!!! Επιβάλλεται, για "ελληναράδες" και μη!!! 8)[/quote']

 

Όχι, ματαιώθηκαν τα σχέδια για ταινία, η οποία αρχικά προέβλεπε ως πρωταγωνιστή τον Κλούνεϊ, οπότε όπως καταλαβαίνεις πήγαινε προς υπερπαραγωγή μεριά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου