Προς το περιεχόμενο

Αγοραζοντας μεταχειρισμενο λογισμικο!


duckino

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγχωρεστε μου την απορια(ειμαι παντελως ασχετος απο τετοια)!

 

Η απορια μου γεννηθηκε με το που βρηκα μια αγγελια για Windows 7 Home.Συνεχιστηκε με το που πηρα ενα Amplitube 3 για δοκιμη , με σκοπο μαλλον να το αγορασω!

Δεν ξερω αν εχει ξανασυζητηθει στο forum και επαναλαμβανω οτι μπορει να ρωταω μ@λ@κιες αλλα ... σε μια τετοια περιπτωση ... δεν υπαρχει ρισκο απο πλευρας του αγοραστη;Αυτο που θελω να πω ειναι οτι αμα εχει κανει register ο πρωτος κατοχος του software ή αν εχει κρατησει τους κωδικους ... εγω δε μενω με το πουλι στο χερι αν το αγορασω και προσπαθησω να κανω εγκατασταση και τελικα μου βγαλει κανα "Product is registered";Αντε και πες οτι το Amplitube 3 το πηρα απο κοντινο γνωστο , γνωστου , φιλου.Αν ψωνισεις απο αγγελια πως εισαι σιγουρος οτι δεν θα παιξει πουσ.ια;

 

Πιστευω πως εχουν μια βαση τα οσα ρωταω!

Live fast , die ... hard!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναπόσπαστο στοιχείο του λογισμικού είναι και η άδεια χρήσης του. Πως μπορείς να αγοράσεις κάτι που δε μπορείς να το λειτουργήσεις. Το ρίσκο είναι υπαρκτό μεν, όλο δικό σου δε.

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως κάποιες εταιρείες έχουν σχετικές πολιτικές. Αν σε ενδιαφέρει κάτι συγκεκριμένο, ψάξτο.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου