Προς το περιεχόμενο

Τύποι ανθρώπων...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοίτα Χάρη μου, τυχαία νομίζεις πως κυριάρχησε το 4-on-the-floor ως ο απανταχού dance ρυθμός;

 

Καλά, δεν μιλάμε για τους αφιονισμένους που χορεύουν αυτά τα τέκνο-τράνς-ελέκτρο-νταμπ-πως-τα-λένε στα ...νάιτ κλαμπς. Σιγά μην κάτσουν να ασχοληθούν με το πού θα χτυπήσουν παλαμάκια! ;D

 

Να σε δω να κρατάς 2-4 σε ζειμπέκικο. ;D

 

Νταξ' το 'χω εύκολα. Και σε ζεϊμπέκικο και σε καρσιλαμά και σε καλαματιανό και σε σε κάτι μακεδονίτικα που είναι στα 17μιση δέκατα έκτα! Κάνω ένα ρίθμικ ντισπλέισμεντ και είμαι αρχηγός! ;D

 

Τα ποδια μου χορευουν στο 1&3, και τα χερια μου στο 2&4.

Θα γινόσουν εξαιρετικός δίκασος ντράμερ!

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι έχει ξανανέβει αυτό το βίντεο αλλά αν δεν το έχετε δει, ο τύπος - που του τα έχουν κάνει μπαλόνια με το 1,3 - τους φέρνει στα ίσια τους προσθέτοντας μια ακόμα κίνηση στο μέτρο (στο 1:02 περίπου) έτσι ώστε να γυρίσουν στο 2,4. Και το σύμπαν αρχίζει πάλι να έχει νόημα...  :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=--qv9SI6vws

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

My new executive order: You shall all clap on 2 & 4. Let's make the rhythm great again!

 

Grab rhythm by the p@@@y!

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι έχει ξανανέβει αυτό το βίντεο αλλά αν δεν το έχετε δει, ο τύπος - που του τα έχουν κάνει μπαλόνια με το 1,3 - τους φέρνει στα ίσια τους προσθέτοντας μια ακόμα κίνηση στο μέτρο (στο 1:02 περίπου) έτσι ώστε να γυρίσουν στο 2,4. Και το σύμπαν αρχίζει πάλι να έχει νόημα...  :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=--qv9SI6vws

 

πεθανα με τον ντραμμερ στο βαθος που πανηγυριζει οταν γινεται η αλλαγη  ;D ;D

επισης προς υπερασπιση των συναφιονισμενων μου συντροφων, οι τεκναδες και οι ψυχεδελαδες ΔΕΝ χτυπαμε καθολου παλαμακια!  αυτα ειναι κακες συνηθειες κατι λουληδων που ακουνε house κ αλλα τετοια chill out beatakia!!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου