Προς το περιεχόμενο

Tι ακούτε και ντρέπεστε να το λέτε στους φίλους σας;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικά παλιότερα άκουγα backstreet boys και ντρεπόμουν να το πω στην παρέα μου. Όταν το είπα όμως ανακαλύψαμε ότι όλοι μας ήμασταν κρυφοφανατικοί τους!!!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 62
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

....μια και ανοίξατε την καρδιά σας...κι εγώ...κι εγώ ακούω...νοστράδαμος,καννελίδου,βέρα λάμπρου....και φωνές...φωνές μες στο κεφάλι μου...μια απ αυτές με καθοδηγεί τις τελευταίες μέρες να κατασκευάσω το RTEC....(riff to ejacuation converter)...εκεί που κοπανάς λοιπόν στο live,το πλησιάζεις,σου κάνει ένα απίστευτο ....μασάζ...και στο τελέιωμα ειδικοί αισθητήρες μεταφράζουν το νευρολογικό σου παραλήρημα σε σερβομηχανικές κινήσεις σε μια μόντελινγκ στημένη επι σκήνής κιθάρα...στο σπίτι αν γουστάρεις γυρίζεις το διακοπτάκι σε learn mode,ακούς satriani ας πούμε,και σε ...μασαζάρει αντίστοιχα...ντράπηκα για ένα δευτερόλεπτο,οπότε δεν είμαι όφ τόπικ....ε ?

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά παλιότερα άκουγα backstreet boys και ντρεπόμουν να το πω στην παρέα μου. Όταν το είπα όμως ανακαλύψαμε ότι όλοι μας ήμασταν κρυφοφανατικοί τους!!!

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Έεεεετσι :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το '99 αγορασα ενα μπουζουκι , καθησα κατω και αφου επαιζα για ενα χρονο παρεα με cd απο τερζη , μακη χριστοδουλοπουλο , γονιδη & καρρα , ........το ξαναπουλησα.

 

πιανω αρκετες φορες τον εαυτο μου στ αμαξι να παρατηρω ενορχηστρωσεις και να κλεβω ιδεες απο "μουσικα τεμαχια" τυπου νεοκλασσικοσκυλορεγκε.....

 

επισης μονιμως υπαρχει στο αμαξι ενα cd απο γονιδη & μακη για τις δυσκολες ωρες...

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ γούσταρα τους ¨Φίλους για πάντα¨.... :D

 

Μιλάμε για πολύ κοπανημα!

 

 

Ωωωω ωωω πάρτυ καλοκαιρινό.:lol:

 

 

Εγώ ακούω καμιά φορά Backstreets Boys αλλά το ξέρουν οι άλλοι.Μάλιστα διασκευάσαμε και το Larger than life με τη μπάντα μου :D :D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν το χω ακουσει αυτο που λες. αλλα το "frozen" για μενα παει ανετα στα απιστευτα κομματια της μουσικης. Εμπορικο μεν, αλλα απιστευτο δε.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου